Pozvánka na přednášku exkluzivního hosta NEWTON College

13. listopadu 2012

Viceguvernér České národní banky - Prof. Ing. PhDr. Ing. Vladimír Tomšík, Ph.D., Ph.D. Téma: Současná ekonomická situace v ČR.


V rámci seriálu vystoupení známých osobností české společnosti a business scény na NEWTON College Vás zveme na exkluzivní přednášku s velmi aktuálním tématem.

 

Jsme velmi rádi, že pro váženého hosta můžeme tentokrát sáhnout do vlastních řad. Přednášejícím nebude nikdo jiný než náš vyučující

Prof. Ing. PhDr. Ing. Vladimír Tomšík, Ph.D., Ph.D, tedy viceguvernér České národní banky a vedoucí Ústavu  ekonomie na NEWTON College.

Téma: Současná ekonomická situace v ČR.

Kdy? úterý 4. prosince 2012 od 18.00 hodin

Kde? učebna č. 6, NEWTON College, Rašínova 2, 602 00 Brno NEWTON College na mapě

 

Srdečně jsou zváni všichni studenti, absolventi, zájemci o studium, partneři a přátelé školy.

Pokud se budete chtít zúčastnit, přihlaste se, prosím, k události na facebooku zde.

 

O přednášejícím:

Studium

Vladimír Tomšík vystudoval na Vysoké škole ekonomické v Praze Fakultu národohospodářskou a Fakultu financí a účetnictví (akademické tituly inženýr). Dále vystudoval Fakultu sociálních věd na Univerzitě Karlově v Praze (akademický titul doktor filozofie). Poté získal dva doktoráty,

a to v oboru hospodářská politika na VŠE a v oboru ekonomie na UK (akademické tituly Ph.D.). V roce 2004 habilitoval na Fakultě financí a účetnictví VŠE pro obor finance (akademický titul docent). A roku 2009 byl na návrh Vědecké rady Vysoké školy ekonomické jmenován pro obor finance profesorem (akademický titul profesor).

 

Profesní působení

Již během studií – od roku 1997 – působil jako odborný asistent na Vysoké škole ekonomické. V únoru 2000 nastoupil do Komerční banky a v září téhož roku přešel do finanční a poradenské společnosti NEWTON Holding. V září 2005 začal působit ve Světovém obchodním institutu ve Švýcarsku. Své působení zde ukončil v roce 2006, kdy byl prezidentem Václavem Klausem jmenován za člena bankovní rady České národní banky. 1. července 2010 se stal jedním ze dvou viceguvernérů České národní banky.

 

Zdroj: ČNB

Zpět Vytisknout stránkuRychlý
dotaz
Co pro vás
chystáme
Novinky na
email