Pozvánka na speciální přednášku majitele SKYPICKER

21. března 2016

Zajímá vás, jak vznikal jeden z nejúspěšnějších start-upů v historii ČR? Potom si nenechte ujít přednášku a diskuzi s Oliverem „Skypickerem“ Dlouhým.


V rámci seriálu vystoupení známých osobností české společnosti a business scény na NEWTON College vás zveme na speciální veřejnou přednášku a následnou diskuzi se zakladatelem Skypickeru Oliverem Dlouhým na téma: Success story Olivera „Skypickera“ Dlouhého.

 

Oliver Dlouhý byl časopisem Forbes zařazen mezi 30 nejtalentovanějších Čechů pod 30 let. Denní obrat jeho společnosti se blíží 1 mil. Eur, což při průměrné marži 14 – 15 % dělá docela zajímavá čísla. Skypicker je největším projektem svého druhu na světě a jeho aktuální hodnota se pohybuje kolem dvou miliard korun.

 

Ale jak to celé začalo? Prodával borůvky na rakouských hranicích, vyráběl jukeboxy, dovážel elektronické cigarety a kdysi dávno studoval i na NEWTON College. Nápad na založení Skypickeru dostal, když s přítelkyní hledali letenky do Portugalska více jak půl dne. Netrvalo to dlouho a roku 2012 byl Skypicker na světě. Jeho hlavní předností je, že dokáže rychle najít a správně zkombinovat lety nízkonákladových aerolinek.

 

Téma: „Success story Olivera „Skypickera“ Dlouhého

Kdy? Úterý 19. 4. 2016 od 17:00

Kde? NEWTON College, Rašínova 2, 602 00 Brno, učebna č. 6

 

Srdečně zveme všechny studenty, absolventy, zájemce o studium, partnery i přátele NEWTON College.

Pokud byste se chtěli zúčastnit, přihlašte se, prosím, na naší facebookové události zde.

Zpět Vytisknout stránkuRychlý
dotaz
Co pro vás
chystáme
Novinky na
email