Pozvánka na speciální přednášku na NEWTON College

5. prosince 2013

11. prosince Vás zveme na speciální přednášku v podání dvou špičkových marketingových odborníků na téma: Využití sociálních sítí v podnikání.


V rámci seriálu speciálních přednášek na zajímavá témata na NEWTON College Vás 11. 12. od 13 hod. zveme na přednášku v podání dvou špičkových marketingových odborníků na téma: Využití sociálních sítí v podnikání.

 

Prvním přednášejícím bude Adam Zbiejczuk, kterého si v roce 2007 vytáhla tehdy nadějná mBank, a nastartovala tak jeho kariéručeského social media guru.Později pracoval v agenturách Ataxo Czech a H1.cz, od roku 2012 pracuje jako nezávislý konzultant v oblasti sociálních médií, je spolumajitelem agentury KII (influencer.cz), založil anglicky psaný web o sociálních médiích BabelGuide.com, pravidelně publikuje v on-line i off-line médiích a příležitostně i přednáší.

 

Druhým přednášejícím bude přední odborník na firemní značky v České republice - Karel Novotný, který se již více než 15 let pohybuje ve světě značek a reklamy. Má za sebou stovky projektů, stovky prezentací, stovky spokojených klientů, stovky brainstormingů, desítky tréninků, workshopů, přednášek a 7 reklamních agentur. Miluje tvůrčí práci, miluje nové projekty, miluje inovaci, ale ze všeho nejvíc miluje podněcovat ostatní k témuž. :) Laiky, začátečníky i kolegy z branže.

 

Kdy: středa 11. 12. 2013 od 13:00

Kde: učebna č.6, Rašínova 2, Brno

Téma: " Využití sociálních sítí v podnikání "

 

Pokud se budete chtít zúčastnit, nezapomeňte si vzít s sebou své chytré telefony, tablety, či notebooky! Přihláška na přednášku = potvrzení účasti na událost na našem facebooku zde.

 

Těšíme se na Vás.

Zpět Vytisknout stránkuRychlý
dotaz
Co pro vás
chystáme
Novinky na
email