Pozvánka na únorový Den otevřených dveří 21.2.

30. ledna 2013

Uvažujete o studiu ekonomie, managementu či psychologie? Přijďte se podívat, jak to chodí na nejlepší soukromé VŠ roku 2012 i 2013.


Pokud Vás naše vysoká škola se zaměřením na moderní výuku managementu, psychologie a ekonomie zaujala a rádi byste ji poznali více, přijměte naše pozvání na únorový Den otevřených dveří, který se uskuteční ve čtvrtek 21.2. od 16:30 hod. v budově naší školy v historickém centru města Brna na ulici Rašínova 2.

 

Co vás na Dni otevřených dveří čeká?

Za doprovodu našich studentů si budete moci prohlédnout studijní zázemí, na setkání se  zástupci vedení školy a vyučujícími jednotlivých oborů budete moci získat veškeré informace o studiu a studijních oborech, našem novém systému vzdělávání skládajícího se ze 3. pilířů, praxích, zahraničních stážích, čím se NEWTON College odlišuje od ostatních vysokých či dalších mimoškolních aktivitách.

 

Na závěr se můžete aktivně zúčastnit interaktivních seminářů: Tři techniky jak se lépe učit,  Psychologie pro manažery nebo Krizový management.

 

Během jednoho dne se tak prakticky můžete seznámit nejen s naší školou, ale i se studenty, kteří Vám budou moci osobně poskytnout své zkušenosti, hodnocení i zážitky spojené se studiem na NEWTON College.

 

 

Na dnu otevřených dveří si můžete vyzkoušet i přijímací rozhovor. Jeho cílem není testovat Vaše znalosti, ale zjistit motivaci ke studiu a zájem o zvolený studijní obor. Přijímací řízení je bezplatné a můžete ho vykonat již před maturitní zkouškou.

 

 

Kdy? čtvrtek 21. února 2013 od 16.30 do 20.00 hodin
Kde? NEWTON College, Rašínova 2, 602 00 Brno NEWTON College na mapě

 

 

Program:

16.30 – 17.00

Představení školy a studijního zázemí za doprovodu studentů

 

17.00 – 17.40

Setkání se zástupci vedení školy a vyučujícími jednotlivých oborů

 

17.45 – 18.30

Interaktivní seminář: Tři techniky jak se lépe učit

 

18.35 – 19.20

Interaktivní seminář: Krizový management nebo Psychologie pro manažery

 

19.20 – 20.00

Možnost vyzkoušet si přijímací rozhovor, individuální otázky na jednotlivé zástupce NC

 

 

O NEWTON College

NEWTON College je soukromá vysoká škola se zaměřením na moderní výuku managementu, psychologie a ekonomie inspirovaná úspěšnými modely ze zahraničí, která se snaží být vždy o krok napřed a poskytnout svým studentům velký náskok před jejich vrstevníky.
V roce 2011/12 i 2012/13 jsme se stali nejlépe hodnocenou soukromou vysokou školou v ČR!

Studium je úzce propojeno s praxí a s projekty z reálného firemního prostředí, proto na NEWTON College nečekejte žádné “bezduché biflování" faktů a definic. Přednášky a semináře probíhají v malých skupinách z důvodu co nejužšího kontaktu mezi studenty a vyučujícími, kterými jsou respektovaní odborníci z praxe, např. vedoucím ústavu ekonomie a vyučujícím několika předmětů je viceguvernér České národní banky prof. PhDr. Ing. Ing. Vladimír Tomšík, Ph.D., Ph.D.

 

NEWTON College rozhodně není masovou školou, vždy se ke studentovi snažíme přistupovat individuálně a rozvíjet jak jeho osobnost, tak i jeho budoucí pracovní dovednosti.

 

Těšíme se na Vás!

Zpět Vytisknout stránkuRychlý
dotaz
Co pro vás
chystáme
Novinky na
email