Pozvánka na veletrh vzdělávání Gaudeamus Praha

23. ledna 2017

Od 25. do 26. ledna 2017 se na vás budeme těšit na Výstavišti PVA EXPO Letňany. Stavte se za námi pro inspiraci a pořádnou nálož energie!


Jubilejní 10. ročník veletrhu pomaturitního a celoživotního vzdělávání Gaudeamus Praha 2017 se uskuteční ve středu 25. a ve čtvrtek 26. ledna 2017 na Výstavišti PVA EXPO Letňany.

 

Jak nás najdete?

Po vstupu do haly číslo 4 hledejte stánek číslo 50 nebo zapojte své smyslové orgány a nemůžete nás minout! Při pohledu nad obzor uvidíte lodní plachtu s naším logem, z dálky na vás budou pokřikovat veselí rackové nebo běžte za vůní prémiové kávy Nespresso, která se bude linout z naší přímořské kavárny.

 

Proč se u nás stavit?

Na naší expozici se můžete setkat s našimi studenty, kteří se s Vámi rádi podělí o všechny důležité informace o studiu a studijních oborech, našem systému vzdělávání skládajícího se ze 3 pilířů, o praxích, zahraničních stážích, mimoškolních aktivitách, či o tom, čeho si na své alma mater nejvíce cení naši studenti a absolventi. Po oba dva dny vám budeme k dispozici od 8.00 do 16.00 hod.

 

Velká bonusovka: expozice jako akademická kavárna a Talk show

Na našem stánku vám nabídneme drinky, bez kterých by nepřežil žádný vysokoškolák ani jedno zkouškové: Red Bull, výbornou kávu od Nespressa nebo pestrou nabídku ručně vyráběných čajů. K těmto drinkům Vám samozřejmě naložíme i pořádnou dávku informací a inspirace.

 

A to není vše! Ve středu 25. 1. od 11:00 proběhne pod naší režií v přednáškovém sále Talk show Jakuba Koháka na téma: Co tě ani na nejlepší VŠ nenaučí aneb Jak si vybrat tu správnou? Mezi hosty se objeví naši úspěšní studenti, absolventi i vyučující.

 

Těšíme se na vás!

 

X. ročník Evropského veletrhu pomaturitního a celoživotního vzdělávání
GAUDEAMUS 2016, 25. -26. ledna 2017, Výstaviště PVA Expo Praha - Letňany, hala č. 4

Zpět Vytisknout stránkuRychlý
dotaz
Co pro vás
chystáme
Novinky na
email