Pozvánka: speciální přednáška bankovního vizionáře

29. února 2016

Zajímají vás životní cesty vrcholových manažerů? Pak si nenechte ujít přednášku Jana Lamsera: „Cesta vrcholového manažera aneb jaké vzdělávání má smysl“.


V rámci seriálu vystoupení známých osobností české společnosti a business scény na NEWTON College Vás zveme na speciální veřejnou přednášku s bankovním vizionářem Janem Lamserem na téma: „Cesta vrcholového manažera aneb jaké vzdělávání má smysl“.

 

Ekonom, úspěšný manažer, matematik, šachista, teolog a především muž, u kterého slovo „vizionář“ nezní jako klišé. Jan Lamser často přemýšlel nad tématem, jak spojit finančnictví se štěstím a naplnit heslo "banka hrou". Postupně vystudoval matematiku, ekonomii, byznys, teologii a DAMU. Nyní si dělá doktorát z teologie her.

 

Svoji profesní kariéru zahájil jako úvěrový analytik, poté se přes specialistu ohrožených úvěrů, ředitele odboru restrukturalizace, obchodního rozvoje a řízení komplexních sporů dostal až do představenstva ČSOB. Tam byl postupně odpovědný za finanční řízení (CFO) a Informační a komunikační technologie (CIO). Od roku 2004 byl odpovědný za retailové bankovnictví včetně Poštovní spořitelny, 2009 se stal vrchním ředitelem Ery a od roku 2013 zodpovídal i za retailové sítě ČSOB včetně podpůrných útvarů.

 

Téma: „Cesta vrcholového manažera aneb jaké vzdělávání má smysl“

Kdy? úterý 8. března 2016 od 17.00, hodin

Kde? NEWTON College, Rašínova 2, 602 00 Brno NEWTON College na mapě, učebna č. 1

 

Srdečně jsou zváni všichni studenti, absolventi, zájemci o studium, partneři i přátelé NEWTON College.

Pokud byste se chtěli zúčastnit, přihlašte se, prosím, na naší facebookové události zde.

 

O přednášejícím:

Studium

Roku 1991 Jan Lamser absolvoval na Matematicko-fyzikální fakultě Univerzity Karlovy v oboru Pravděpodobnost a matematická statistika, o 2 roky později dokončil studium strategického managementu na Hautes Etudes Commerciales v Paříži a roku 1996 úspěšně završil i studium na VŠE v Praze, obor Podniková ekonomika. O 13 let později přidal titul i z Evangelické teologie na ETF UK v Praze a svoji prozatimní studijní cestu zakončil na Akademii múzických umění v Praze, obor Kreativní pedagogika.

 

Profesní působení

Svoji profesní kariéru zahájil jako úvěrový analytik v BNP – Dresdner Bank, a.s., poté nastoupil do ČSOB, a.s., kde se přes specialistu ohrožených úvěrů, ředitele odboru restrukturalizace, obchodního rozvoje a řízení komplexních sporů dostal až do představenstva. Tam byl postupně odpovědný za finanční řízení (CFO) a Informační a komunikační technologie (CIO). Od roku 2004 byl odpovědný za retailové bankovnictví včetně Poštovní spořitelny, 2009 se stal vrchním ředitelem Ery a od roku 2013 zodpovídal i za retailové sítě ČSOB včetně podpůrných útvarů.

 

Volnočasové aktivity

- President Šachového svazu ČR

- Místopředseda Ústavu informatiky AV ČR

- Předseda revizní komise Unijazz, spolek pro podporu alternativní kultury

Zpět Vytisknout stránkuRychlý
dotaz
Co pro vás
chystáme
Novinky na
email