Pracovní stáž na Ministerstvu školství

27. února 2010

NEWTON College získala pro své studenty zajímavou příležitost praxe na Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy v rámci projektu na podporu evropské spolupráce v oblasti vzdělávání a odborné přípravy Education and Training 2020.


Jedná se o čtyřměsíční, finančně ohodnocenou spolupráci na pozici administrativně-organizační podpory týmu odboru pro záležitosti EU. Vybraný/á student/ka se zapojí do přípravy a organizace odborných seminářů a mezinárodní konference projektu, realizace PR strategie, komunikace s partnery a účastníky (zejména v anglickém jazyce) a administrativní podpory souvisejících činností.

 

 

O projektu ET 2020:

 

MŠMT pořádá v rámci evropského komunitárního Programu celoživotního učení (Lifelong Learning Programme) a za finanční podpory Evropské komise v roce 2010 dva odborné semináře a mezinárodní konferenci, na kterých budou představeny aktuální trendy a témata z oblasti evropské spolupráce ve vzdělávání a odborné přípravě (strategický rámec Education and Training 2020 - "ET 2020"). Návazně proběhne setkání zástupců Central European Cooperation in Education. Aktivity budou probíhat také v rámci budování vztahů s veřejností a diseminace výsledků realizace projektu.

 

Více nET 2020

Zpět Vytisknout stránkuRychlý
dotaz
Co pro vás
chystáme
Novinky na
email