Přednáška Martina Romana na NEWTON College

14. října 2010

Vedení NEWTON College vás zve na exkluzivní přednášku jednoho z nejvlivnějších středoevropských manažerů.


Martin Roman, generální ředitel a předseda představenstva společnosti ČEZ, vystoupí v pondělí 1. listopadu 2010 od 17.00 hodin v konferenčním sálu Design Hotelu Noem Arch v přednášce nazvané "Energetika ve víru změn".

 

Vystoupení je součástí seriálu přednášek významných osobností českého businessu a společenského života na NEWTON College.

 

Srdečně zváni jsou studenti, absolventi a přátelé NEWTON College.

 

O přednášejícím:
Dr. Martin Roman je absolventem Právnické fakulty UK v Praze. Ve Švýcarsku získal roční stipendium na ekonomické fakultě univerzity v St. Gallen. Roční studijní pobyt absolvoval i v Německu na Karl-Ruprechtsuniversität Heidelberg.

 

Svou profesní kariéru zahájil ještě jako student práv v roce 1992, kdy nastoupil jako ředitel prodeje českého zastoupení firmy Wolf Bergstrasse ČR, s. r. o., která vyrábí bramborové lupínky. V letech 1994-1999 působil jako ředitel Janky Radotín, a. s., kde se stal v roce 1998 po vstupu strategického partnera americké firmy LENNOX i předsedou představenstva. ŠKODA HOLDING, odkud přišel na ČEZ, byla jeho třetím ředitelským místem (od roku 1999 v Plzni začínal jako předseda představenstva a generální ředitel ŠKODA, a. s., předsedou představenstva a generálním ředitelem akciové společnosti ŠKODA HOLDING se stal v dubnu 2000). Od roku 2004 je předsedou představenstva a generálním ředitelem akciové společnosti ČEZ. V roce 2008 byl zvolen do této pozice i na další funkční období.

Zpět Vytisknout stránkuRychlý
dotaz
Co pro vás
chystáme
Novinky na
email