Představujeme nový, v ČR unikátní, model vzdělávání!

24. února 2012

Na akademický rok 2012/13 jsme připravili průlomovou novinku. K vybranému oboru si budete moci zvolit i specializovaný, certifikovaný manažerský výcvik.


V základní nabídce bakalářských oborů nabízíme dva kvalitní a moderně strukturované obory: Management se zaměřením na psychologii a Globální podnikání a management, ale pro opravdu motivované studenty se zájmem výrazně si prohloubit své znalosti jsme připravili program NEWTON College manažerský výcvik ve specializaci Management nebo Psychologie, který si budete moci přibrat k Vámi vybranému základnímu oboru po prvním seznamovacím semestru.

 

Tento vysoce profesionální NEWTON College manažerský výcvik je zaštítěn špičkovými odborníky z jednotlivých oborů, a tak se vám již na prvním stupni vysokoškolského vzdělání může dostat znalostí a dovedností, které získávají vrcholoví manažeři na různých, finančně velmi náročných, kurzech a seminářích.

 

Jedná se tak o jedinečný systém, který nabízí možnost si po prvním semestru nastavit studium tak, aby přesně vyhovovalo vaší povaze a cílům. Výuka probíhá v menších skupinách a týmech.

 

Po absolvování této specializace získáte certifikát o úspěšném absolvování manažerského výcviku s přesně popsaným obsahem i rozsahem programu, který vám dá opravdu velký náskok před vaší konkurencí. 

 

Více o jednotlivých specializacích programu NEWTON College manažerský výcvik

 

Manažerský výcvik – Psychologie

Manažerský výcvik – Management

 

 

 

Zpět Vytisknout stránkuRychlý
dotaz
Co pro vás
chystáme
Novinky na
email