Představujeme Vám NEWTON College v Praze

15. května 2013

Seznamte se s našimi novými, krásnými prostory v historickém centru hlavního města a se studijními možnostmi, které tam pro Vás chystáme.


Od nového akademického roku 2013/14 zahajujeme výuku také v Praze, proto přijměte tento krátký článek jako malou ochutnávku toho, co se pro Vás chystá.

 

Lokalita

 Stejně jako naši brněnskou budovu, která se nachází v samotném historickém srdci města Brna na Náměstí Svobody, tak i tu pražskou naleznete v exkluzivní lokalitě centra hlavního města, přímo na Václavském náměstí, kde se můžete těšit na krásné, moderně vybavené výukové prostory. Fotogalerie zde.

 

Možnosti studia

 Pro akademický rok 2013/14 Vám v Praze nabízíme možnost studia bakalářského stupně v kombinované formě. Od následujícího akademického roku rozšíříme výuku také o prezenční formu studia. Přijímací řízení, které neověřuje znalosti, ale zaměřuje se na motivaci a předpoklady ke studiu zvoleného oboru, je bezplatné a probíhá až do 30. září 2013. Přihlášky je možné zasílat on-line.

 

V bakalářském stupni je pro Vás připraveno studium nejkomplexnějšího oboru v ČR připravujícího na manažerskou či podnikatelskou kariéru - Globální podnikání a management. Obor si můžete rozšířit o specializace: Mediální management nebo Mezinárodní podnikání. Podrobnosti a sylaby oboru naleznete zde.

 

Den otevřených dveří

V případě zájmu Vás velmi rádi přivítáme na Dni otevřených dveří, který se uskuteční ve čtvrtek 6.6 od 18hod. a v sobotu 8.6. od 10hod. v naší budově na Václavském náměstí 11 v 7. patře. Pro veškeré další informace související se studiem na NEWTON College v Praze kontaktujte naše studijní oddělení studijni.praha@newtoncollege.cz

Zpět Vytisknout stránkuRychlý
dotaz
Co pro vás
chystáme
Novinky na
email