Přivítání v novém akademickém roce

1. října 2012

Pozdrav a přání od rektora NEWTON College u příležitosti zahájení nového akademického roku 2012/2013.


Vážení studenti, kolegyně a kolegové,


rád bych Vás všechny srdečně pozdravil a přivítal v novém akademickém roce 2012/2013 na akademické půdě NEWTON College.

 

Tento rok je již devátým od našeho založení, a jelikož do něj vstupujeme s nejvyšším počtem studentů prvního ročníku v celé naší historii, titulem nejlépe hodnocené soukromé vysoké školy v ČR, novým magisterským oborem Mezinárodní podnikání a opravdu jedinečným nadstavbovým programem manažerského výcviku, troufnu si říci, že jdeme tím správným směrem.

 

Zároveň pevně doufám, že se nám společně s týmem vyučujících a zaměstnanců bude dařit uspokojovat Vaše oprávněné požadavky a přání týkající se veškerého dění a zejména výuky na naší škole tak, abychom naplnili veškerá Vaše očekávání, se kterými jste na naši školu přišli.

 

Za tým zaměstnanců a vyučujících Vám přeje mnoho sil k naplnění vašich cílů v novém akademickém roce

MUDr. Jan Mojžíš, rektor NEWTON College

Zpět Vytisknout stránkuRychlý
dotaz
Co pro vás
chystáme
Novinky na
email