Proč je NEWTON College nejlépe hodnocenou VŠ?

11. září 2013

NEWTON College očima studentů a absolventů.


Abychom Vám co nejvíce přiblížili hlavní přednosti naší vysoké školy managementu a psychologie, oslovili jsme naše studenty a absolventy, aby nám napsali, co si na svojí alma mater nejvíce cení. Z nejčastějších odpovědí jsme pro Vás seskládali žebříček 12 nejfrekventovanějších benefitů.

 

 1. NEWTON College je velmi inspirujícím prostředím. Inspirace vychází již od samotných aktivních studentů, vyučujících i vedení. Škola inspiruje a motivuje k touze dosáhnut svých cílů, k hledání různých pohledů a netradičních přístupů k vyřešení problémů, k rozvoji kreativity či kritického myšlení.

 2. Osobní přístup. NEWTON College není masovou školou, proto zde nebudete pouhým číslem v seznamu. Ke studentovi je vždy přistupováno individuálně, a to od vyučujících, přes nabídku praxí, až po služby studijního oddělení. V celé škole vládne velmi přátelská atmosféra.

 3. Vyučujícími jsou špičkoví odborníci z praxe. Přednášejí zde např. viceguvernér České národní banky prof. Vladimír Tomšík, jeden z nejlepších českých koučů Ing. Milan Bobek, MSc. a další. Pravidelnými hosty jsou i významné osobnosti českého businessu – např. Stanislav Bernard, Radim Jančura, Tomáš Sedláček, Michael Rostock–Poplar, Dan Ťok a mnozí další.

 4. Studium je úzce propojeno s praxí, proto na NEWTON College nečekejte žádné “bezduché biflování" faktů a definic. Všechny znalosti a dovednosti jsou ihned aplikovatelné do běžného i profesního života.

 5. Jako jediná VŠ poskytuje víceúrovňové vzdělávání – studium akreditovaných oborů, manažerské výcviky, individuální výuku u významných osobností z řad vyučujících.

 6. Nabízí moderní obory s širokým uplatněním. Jedinečný obor Management se zaměřením psychologii, jenž unikátním způsobem propojuje psychologické předměty s ekonomicko-manažerskými znalostmi, a Globální podnikání a management, který je považován za nejkomplexnější obor v ČR připravující na manažerskou či podnikatelskou kariéru. Absolventi dosahují téměř každý rok 100% uplatnitelnosti na trhu práce ihned po dokončení školy.

 7. Kromě titulu si můžete odnést i dva velmi cenné certifikáty. Během studia můžete absolvovat pracovní stáže, které jsou součástí všech studijních oborů, či se zúčastnit vysoce profesionálních manažerských výcviků a obohatit své CV o Certifikát o absolvovaných praxích a Certifikát o absolvování manažerského výcviku, které Vám poskytnou velkou výhodu při vstupu na pracovní trh.

 8. Prospěchová stipendia – nejlepší studují bezplatně. O kvalitě školy nejlépe vypovídají její absolventi, proto se škola snaží studenty maximálně motivovat vysokými stipendii. V případě výborných studijních výsledků můžete získat prospěchová stipendia až do výše 100% ročního školného, a studovat tak bezplatně.

 9. Možnost ovlivňovat chod školy. NEWTON College úzce spolupracuje se svými studenty, kteří mají možnost aktivně se podílet a ovlivňovat směřování a chod vlastní školy, a být tak součástí všech změn.

 10. Kontakty. Během studia můžete získat mnoho cenných kontaktů z řad podobně smýšlejících spolužáků, vyučujících či významných osobností českého businessu.

 11. Prestižní adresa. Výuka probíhá v krásných prostorách budov v historických centrech českých metropolí. V Brně na Náměstí Svobody, v Praze na Václavském náměstí.

 12. Nadstandardní hodinová dotace cizích jazyků. Zvládat cizí jazyky je v dnešní době nutností, proto je na NEWTON College standardem studium dvou světových jazyků v různých úrovních pokročilosti. Všichni absolventi jsou připraveni ke složení světově nejuznávanější kvalifikace Cambridge English.

 

Zpět Vytisknout stránkuRychlý
dotaz
Co pro vás
chystáme
Novinky na
email