Promoce úspěšných absolventů AR 2010/2011

18. července 2011

Státní závěrečné zkoušky a promoční slavnost absolventů akademického roku 2010/2011


Státní závěrečné zkoušky včetně obhajob bakalářských prací se konaly v týdnu od 27. června do 1. července 2011. Pět studentů absolvovalo s vyznamenáním.

 

V pátek 15. července 2011 absolventi všech oborů studijního programu Ekonomika a management zakončili symbolicky své studium na NEWTON College slavnostní promocí v prostorách Wannieck Gallery. Diplomy studentům předali prorektor pro vnější vztahy a člen představenstva NEWTON College Dr. Jan Mojžíš a prorektor pro vzdělávací činnost a vedoucí Ústavu managementu prof. ing. Petr Němeček, Dr.Sc. Studenti obdrželi nejen diplomy (včetně diploma supplements), ale také certifikáty o absolvované praxi. Studenti, kteří studium ukončili s vyznamenáním, byli oceněni publikací Pragmatika lidské komunikace z produkce nakladatelství NEWTON Books.

 

Součástí promoční slavnosti byly projevy prorektorů a zástupce studentů Jaroslava Gazdy. Hudební program zajistilo jazzové smyčcové kvarteto Nostalgia Quartet. Promoce byla ukončena sabráží a slavnostním přípitkem.

 

Fotogalerie z promocí absolventů AR 2010/2011

 

Zpět Vytisknout stránkuRychlý
dotaz
Co pro vás
chystáme
Novinky na
email