Promoční slavnost 2014

3. července 2014

O víkendu jsme úspěšně zakončili již desátý akademický rok v historii naší školy osmými promocemi v krásných prostorách Besedního domu v Brně.


V sobotu 28. 6. jsme úspěšně zakončili již desátý akademický rok v historii naší školy osmými promocemi v krásných prostorách Besedního domu v Brně. Bakalářský titul získalo 63 nových absolventů, z nichž 13 obdrželo červený diplom. A jelikož se jednalo o opravdu silný ročník, rektor NEWTON College MUDr. Jan Mojžíš se rozhodl udělit i 3 ceny za výjimečně kvalitně zpracované absolventské práce. Odborná komise nejvíce ocenila bakalářskou práci Bc. Lenky Ďuricové , 2. místo obsadil Bc. Lukáš Lukeš a na 3. místě se umístil Bc. Karel Šišovský. Všem absolventům moc gratulujeme a přejeme vám hodně štěstí do vašeho dalšího osobního i profesního života.

 

Pokud byste chtěli nasát alespoň částečně atmosféru tohoto slavnostního dne, podívejte se na video či fotoreport:

Video Promoce NEWTON College 2014

Fotogalerie zde.

Zpět Vytisknout stránkuRychlý
dotaz
Co pro vás
chystáme
Novinky na
email