První únorový Den otevřených dveří v Brně

18. ledna 2014

Přijďte se podívat, jak to chodí na 3x po sobě nejlépe hodnocené VŠ roku v ČR (2012, 2013, 2014). Těšíme se na Vás již tento čtvrtek 6. 2.


Pokud Vás naše vysoká škola se zaměřením na moderní výuku managementu, psychologie a ekonomie zaujala a rádi byste ji poznali blíže, přijměte naše pozvání na únorový Den otevřených dveří v Brně, který se uskuteční ve čtvrtek 6. února od 16.45 do 19.30 hod. v budově naší školy v historickém centru města Brna na ulici Rašínova 2.

 

Co vás na Dni otevřených dveří čeká?

 

Představení školy a studijních možností

Za doprovodu našich studentů si budete moci prohlédnout studijní zázemí, vyslechnout si všechny důležité informace o studiu a studijních oborech, našem systému vzdělávání skládajícího se ze 3 pilířů, o praxích, zahraničních stážích, mimoškolních aktivitách, či o tom, čeho si na své alma mater nejvíce cení naši studenti a absolventi.

 

Speciální program:

Ve druhé části Dne otevřených dveří na Vás čeká ukázka výuky aplikované psychologie (předmět: Psychologie pro manažery) v podání skvělé vyučující a zároveň vedoucí Ústavu humanitních věd PhDr. PaedDr. Eva Ambrozová, Ph.D., a ukázky interaktivní výuky managementu resp. předmětu Praktické manažerské techniky.

 

Během jednoho dne se tak můžete seznámit nejen s naší školou, ale i se studenty, kteří Vám budou moci osobně poskytnout své zkušenosti, hodnocení i zážitky spojené se studiem na NEWTON College.

 

Na dni otevřených dveří si můžete vyzkoušet i přijímací rozhovor.

Jeho cílem není testovat Vaše znalosti, ale zjistit motivaci ke studiu a zájem o zvolený studijní obor. Přijímací řízení je bezplatné a probíhá již od listopadu až do konce září 2014.

 

Souhrnné informace:

Kdy? čtvrtek 6. února 2014 od 16.45 do 20.00 hodin
Kde? NEWTON College, Rašínova 2, 602 00 Brno NEWTON College na mapě

 

Harmonogram Dne otevřených dveří:

16.45 – 17.00: Představení studijního zázemí za doprovodu studentů

17.00 – 17.25: Představení studijních možností (prezentace studentů NC)

17.30 – 18.15: Ukázka výuky managementu:  Praktické manažerské techniky

18.20 – 19.05: Ukázka výuky psychologie: Psychologie pro manažery

17.00 – 19.30: Možnost vyzkoušet si přijímací rozhovor, individuální otázky na jednotlivé zástupce NC

 

Další Den otevřených dveří se v Brně uskuteční 27. února.

Těšíme se na Vás!

Zpět Vytisknout stránkuRychlý
dotaz
Co pro vás
chystáme
Novinky na
email