Rektor NC v exkluzivním rozhovoru pro First Class

13. září 2013

Inspirující časopis First Class si vybral naši školu jako vlajkovou loď moderního českého školství.


Inspirující časopis First Class si vybral naši vysokou školu managementu a psychologie  jako vlajkovou loď moderního českého školství a přinesl svým čtenářům rozhovor s rektorem NEWTON College a zároveň Rektorem roku 2013 v kategorii soukromých vysokých škol MUDr. Janem Mojžíšem.

 

FC přibližuje myšlení a životy úspěšných lidí, čímž inspiruje mnoho začínajících podnikatelů, manažerů a ukazuje jim cesty, jak je možno dosáhnout svých cílů. Vysvětluje, které produkty a služby představují rozumnou hodnotu za vynaložené peníze a které ne. A v neposlední řadě nepodporuje žádné obchodní sdělení a PR články. Veškeré recenze vyjadřují nezávislý názor redakce, což je v dnešním mediálním světě takřka vymizelá vlastnost.

 

Rektor roku 2013 v rozhovoru odpovídá na otázky, jak se dívá na současný vzdělávací systém a co dále by poradil k rozvoji kariéry. Hovořil také o tom, jak ve studentech nepotlačovat kreativitu, ale naopak ji probouzet a podporovat, o vlivech působících na člověka, které mu mohou pomoci stát se úspěšným podnikatelem. Vyjádřil svůj názor, proč studium na vysoké škole vyváží čas, který mu studenti věnují, a proč vůbec stojí vysokoškolské studium za vynaložené úsilí.

 

Rektor připojil i své tipy, podle jakých ukazatelů poznat kvalitní soukromou vysokou školu a prozradil, kde sám hledá inspiraci pro svůj vlastní, specifický přístup vedení NEWTON College.

 

Více se dozvíte v článku časopisu FirstClass (srpen/září) nebo zde.

Zpět Vytisknout stránkuRychlý
dotaz
Co pro vás
chystáme
Novinky na
email