Rektorem roku se stal rektor NEWTON College

13. května 2013

MUDr. Jan Mojžíš, rektor NEWTON College byl ověnčen titulem Rektor roku 2012/2013 v kategorii soukromých vysokých škol.


Česká studentská unie (ČeSU) souběžně s projektem FakultaRoku.cz každoročně vyhlašuje i podkategorii Rektor roku. Letošního hlasování se zúčastnilo 20 734 respondentů z řad studentů a absolventů českých vysokých škol, kteří pro akademický rok 2012/2013 v kategorii soukromých vysokých škol zvolili Rektorem roku MUDr. Jana Mojžíše z NEWTON College.

 

V kategorii veřejných vysokých škol se stal Rektorem roku prof. Richard Hindls z Vysoké školy ekonomické v Praze. Na 2. místě se umístil profesor Jiří Močkoř, rektor Ostravské univerzity v Ostravě a 3. místo obsadil profesor Karel Rais, rektor Vysokého učení technického v Brně.

 

Rektor roku v médiích:

http://www.vysokeskoly.cz/clanek/rektorem-roku-se-stal-richard-hindls-z-vse

http://fakultaroku.cz/dekan-rektor-roku

http://managerweb.ihned.cz/c1-59736090-hindls-rektorem-roku

http://magazin.ceskenoviny.cz/zpravy/rektorem-roku-se-podle-studentske-ankety-stal-hindls-z-vse/929453

 

O rektorovi NEWTON College:

Jan Mojžíš promoval na Fakultě dětského lékařství Univerzity Karlovy v Praze v roce 1983. Ve své lékařské praxi, během níž úspěšně složil dvě atestační zkoušky, pokračoval až do roku 1994, kdy ji ukončil a začal se naplno věnovat oboru řízení lidských zdrojů. Stal poradcem generálního ředitele pro oblast ŘLZ ve společnosti Galena Opava a.s. O dva roky později přešel na pozici senior konzultanta pro ŘLZ v Institutu pro strategický management v Praze. V období 1997 – 2003 zastával pozici hlavního konzultanta pro Scott & Hagget Consulting Ltd. V roce 2003 se stal součástí společnosti NEWTON Holding, a.s. jako předseda představenstva a hlavní konzultant NEWTON Solutions Focused, a.s. a zároveň člen představenstva a prorektor NEWTON College, a.s.

 

Roku 2011 byl jmenován předsedou představenstva a rektorem NEWTON College, a.s.. V roce 2012 se stal členem České konference rektorů a o rok později byl zvolen předsedou Asociace soukromých vysokých škol v ČR.

 

Mezi jeho koníčky patří motocykly, lyžování, badminton, rocková hudba, knihy a dobré víno. Je ženatý, má dvě děti a psa.

Zpět Vytisknout stránkuRychlý
dotaz
Co pro vás
chystáme
Novinky na
email