Šance na zahájení vysokoškolského studia ještě letos stále žije!

23. září 2011

NEWTON College dává šanci i „zářijovým“ maturantům. Přijímací řízení bude probíhat až do konce září, poté již jen po individuální domluvě.


Neúspěch u letošních státních maturit v řádném termínu nebo u přijímacích zkoušek na veřejných VŠ neznamená konec nadějí na studium vysoké školy. Naopak, studenti mají reálnou šanci zahájit své vysokoškolské studium ještě letos na podzim.


„Ministerstvo školství v letošním roce přišlo s konceptem státních maturit, který obsahoval množství nedostatků a chyb, proto jej nezvládlo i velké procento talentovaných studentů. Pokud u ní neuspěla pětina všech středoškoláků, je to především chyba vzdělávacího systému,“ říká Jan Mojžíš, prorektor Newton College.


Proto jsme se rozhodli dát šanci všem, kteří neuspěli v prvním kole státních maturit, aby si mohli podat přihlášku až do konce září na jeden z našich tří atraktivních manažerských oborů.

 

„Na naší škole učí a přednáší řada lidí z praxe, pro které není odrecitování definice a bezduché biflování látky bez pochopení podstaty věci hodnotícím kritériem. Studenty vedeme k tomu, aby se dokázali prosadit v reálných situacích. Snažíme se v nich probudit podnikatelské instinkty, naučit je rychle a pružně reagovat na skutečné sociální situace a dávat jim maximum prostoru přímo v prostředí existujících firem,“ doplňuje Jan Mojžíš.


Ve chvíli, kdy doloží maturitní vysvědčení o úspěšném zakončení SŠ, se mohou ihned stát plnohodnotnými vysokoškolskými studenty.


Přijímací řízení na NEWTON College se skládá z vyplnění přihlášky ke studiu, absolvování přijímacího rozhovoru a odevzdání motivační eseje. Přijímací rozhovor neověřuje znalosti, ale zaměřuje se na motivaci uchazeče ke studiu a ověření studijních předpokladů.


Elektronická přihláška ke studiu oborů Management se zaměřením na psychologii, Globální podnikání a management, Management mezinárodních institucí a veřejné správy je dostupná na stránkách: http://www.newtoncollege.cz/online-registrace. Za přijímací řízení přitom není vybírán žádný administrativní poplatek.

Zpět Vytisknout stránkuRychlý
dotaz
Co pro vás
chystáme
Novinky na
email