Seminář pro maturanty: „Jak se efektivně učit“

13. února 2014

Chcete vědět, jak se naučit více s menším úsilím? Jak zvládnout přípravu na maturitu bez stresu? Pak si nenechte ujít tento inspirativní seminář!


Co se na semináři „Jak se efektivně učit“ dozvíte?

Pod vedením zkušeného odborníka se dozvíte, jak zvýšit efektivitu Vašeho studia, jak trénovat paměť, jak při učení odpočívat, jak vybrat z velkého množství učiva to podstatné a další užitečné rady a tipy. Některé z technik si vyzkoušíte a natrénujete přímo na semináři.

Hlavní témata semináře:

  • Praktické tipy k efektivnímu učení
  • Trénink paměti a mnemotechnické pomůcky
  • Umění vybrat to podstatné
  • Grafické pomůcky při učení
  • Aktivní odpočinek

Cílem semináře je pomoci maturantům úspěšně zvládnout náročné období, které je čeká před maturitní zkouškou a přijímacími zkouškami na vysoké školy.

 

Poslední termíny na NEWTON College v Praze:

Pátek 7. března 2014 od 15:00 do 19:00

 

Cena:

Účast na semináři je pro studenty SŠ zdarma.

 

Místo konání:

NEWTON College v Brně, Rašínova 2, Brno (4. patro)  NEWTON College v Brně na mapě

NEWTON College v Praze, Václavské náměstí 11, Praha (7. patro) NEWTON College v Praze na mapě


Jak se přihlásit?

S ohledem na udržení vysoké kvality semináře a individuálního přístupu bude kapacita na 1 seminář omezená max. na 20 účastníků. Rozhoduje pořadí (datum) přihlášení.

V případě zájmu o seminář v Brně posílejte Vaše přihlášky na email: katarina.bedrichova@newtoncollege.cz

V případě zájmu o seminář v Praze posílejte Vaše přihlášky na email: hana.palejova@newtoncollege.cz


Přihláška na seminář musí obsahovat: Vaše jméno, příjmení, jméno a adresu Vaší školy, a termín, na který se hlásíte. Do předmětu e-mailu uveďte „JAK SE EFEKTIVNĚ UČIT“.

 

O lektorovi – Mgr. Petr Žák

Absolvent divadelní fakulty JAMU v Brně, obor činoherní režie. 5 let působil jako kmenový režisér a umělecký šéf v Horáckém divadle v Jihlavě. V současné době působí jako interní lektor NEWTON Solutions Focused, a.s. se zaměřením na kreativitu, osobní rozvoj, psychologii osobnosti, komunikační dovednosti, rétoriku, prezentační dovednosti a koučování.

Je autorem Velké knihy kreativních technik, která vyšla v nakladatelství Computer Press v prosinci roku 2004. Specializuje se na dovednosti a kompetence týkající se osobního rozvoje, efektivního fungování řešitelského týmu, technik kreativního řešení problému (CPS), rozvoje emoční inteligence a kognitivní psychologie.

Na soukromé vysoké škole NEWTON College vyučuje Filosofii, Kreativitu, Řízení lidských zdrojů, Praktické manažerské techniky a Podnikatelskou etiku.

Zpět Vytisknout stránkuRychlý
dotaz
Co pro vás
chystáme
Novinky na
email