Součástí programu MBA na NC je X-tream Management

30. května 2015

Nejen, že NEWTON College nabízí nejžádanější světovou manažerskou kvalifikaci na pozicích business a senior managementu, ale navíc je součástí tohoto jednoletého studia také unikátní čtyřdenní outdoorový program!


X-tream Management je komplexní, sebezkušenostní a seberozvojový výcvikový program zaměřený na zvládání kompetentního jednání nejen v běžných, ale i v nestandardních či dokonce limitních situacích. Získaná schopnost je pak jednou z nejcennějších kvalit všech, kteří chtějí pracovat s lidmi, nebo se věnovat řízení a managementu. Proto je X-tream Management zařazen právě do našeho programu MBA.

 

Ve výcviku se klade velký důraz na poznání a rozvoj sebe sama jako samostatného jedince, stejně jako člena či vedoucího týmu, poznávání

osobního a týmového potenciálu, či vztahu jedince a mikrotýmu k vnitřnímu i vnějšímu prostředí.

Účastníkům je umožněno tvořivě aplikovat čerstvě nabyté vlastní znalosti a zkušenosti v nejrůznějších náročných simulovaných

situacích. V rozšířené míře je věnována pozornost třem nepostradatelným oblastem dovedností každého špičkového manažera:

  • Hard skills – profesní a systémové dovednosti (specifické znalosti a postupy z oblasti manag.)
  • Soft skills – interpersonální dovednosti (komunikace, vedení lidí, prezentační dovednosti…)
  • Subtle skills – individuální dovednosti (umění manažera používat hard a soft skills v praxi)

 

X-tream Management tak kloubí prvky krizového, projektového a kognitivního managementu, a v edukativním procesu tak jedinečným způsobem propojuje psychologické, psychofyzické a manažerské přístupy.

 

Výstupem programu X-tream Management je:

  • Rozsáhlý individuální manažerský profil a souhrnná zpráva o výsledcích a výkonech v průběhu kurzu.
  • Certifikát o absolvování manažerského výcviku X-tream Management.

 

Program MBA Vám tak prostřednictvím X-tream managemetu pomůže navíc poodhalit Vaše netušené schopnosti a dovednosti, a může Vám pomoci rozvíjet své přednosti dále ve Vaší manažerské praxi.

 

Video:

Můžete se podívat na video z již proběhlého kurzu zde

Nebo shlédnout upotávku zde

 

Zpět Vytisknout stránkuRychlý
dotaz
Co pro vás
chystáme
Novinky na
email