Soutěž Business Star zná své vítěze

1. července 2011

V pátek 1. července proběhlo slavnostní vyhlášení výsledků s předáním cen výhercům. Jak to vše probíhalo a dopadlo?


Finále soutěže pro maturanty o nejlepší podnikatelský nápad Business Star se uskutečnilo v pátek 24. června 2011 na NEWTON College. Na soutěžící čekaly dva stěžejní úkoly – před odbornou komisí představit v tříapůlminutovém limitu svůj nápad a posléze z něj během tří hodin zpracovat podnikatelský záměr. V zápolení jim měl pomoci workshop prezentačních dovedností, který absolvovali ještě před samotným odprezentováním svého nápadu odborné komisi, a také přednáška o tom, jak převést nápad na podnikání ve využitelný podnikatelský záměr.


Vítězem a současně výhercem 3letého stipendia na NEWTON College v hodnotě 189 000 Kč a odměny ve výši 50 000 Kč se stal Pavel Vrana z Obchodní akademie Kroměříž. Na druhém místě se umístil Karel Wawreczka z Gymnázia Karviná a získal 2leté stipendium na NEWTON College v hodnotě 126 000 Kč a odměnu 30 000 Kč. Třetí byla Sabina Bergerová ze Slovanského gymnázia Olomouc, která si vysoutěžila roční stipendium na NEWTON College v hodnotě 63 000 Kč a odměnu ve výši 10 000 Kč.


Všichni, kteří byli odbornou porotou vybráni do druhého kola a zúčastnili se jej, získali semestrální stipendium na NEWTON College v hodnotě 31 500 Kč a soutěžící na 4. až 10. místě také finanční odměny.

 

Všem soutěžícím děkujeme a výhercům blahopřejeme!

 

Více o soutěži a výsledcích

Zpět Vytisknout stránkuRychlý
dotaz
Co pro vás
chystáme
Novinky na
email