Sportovní den NEWTON College – NC Challenge Day

11. dubna 2012

 Dlouho očekávaná sportovní událost je tady, ve čtvrtek 19. 4. 2012 vše propukne.


Stejně jako každý rok, tak i letos se naši studenti chopili organizace sportovního dne NEWTON College - NC Challenge Day, který proběhne ve čtvrtek 19. 4. Celá akce se uskuteční pod záštitou pana rektora MUDr. Jana Mojžíše a za podpory sponzorských darů společností z NEWTON Holding a firem našich studentů, kterým tímto velice děkujeme.

 

Tento den bude ve znamení nejen lehkého sportování, ale i vypjatých utkání mezi jednotlivými ročníky, mezi Českem a Slovenskem, a v neposlední řadě mezi studenty a vyučujícími.

 

Jaké sporty byly vybrány pro tento rok?

Nezůstaneme jen u tradičních sportů, jakými jsou fotbal, volejbal, badminton, floorball či basketbal, ale svoji porci zábavy dostanou i adrenalinoví nadšenci, kteří si mohou vyzkoušet lezení na horolezecké stěně pod dohledem zkušeného instruktora. Pro naše křehčí polovičky budou připraveny lektorky Zumby a Jumpingu. Vyvrcholením celého dne bude večerní turnaj v bowlingu, bohatý raut a vyhlášení vítězů, po kterém zahájíme i oslavné tanečky.

 

Kde?

Všechny sportovní klání se budou konat ve sportovní hale Univerzity obrany na ulici Staňkova 22 od 9:00 do cca 15 hodin. Na místě bude zajištěno bezplatné občerstvení.

 

Večerní bowling začíná v 19:00 v podniku Stodola Bowling (Podveská 22).

Více informací naleznete na našem FB, kde najdete i veškeré instrukce k přihlášení.

Zpět Vytisknout stránkuRychlý
dotaz
Co pro vás
chystáme
Novinky na
email