Srovnejte si školy na Dnu otevřených dveří

13. prosince 2010

NEWTON College vás zve na speciální Den otevřených dveří konaný ve čtvrtek 20. ledna 2011 od 16.00 hodin v nových prostorách na Rašínově č. 2 v centru Brna.


V tento den se můžete seznámit také s Fakultou podnikatelskou Vysokého učení technického v Brně a poté se jít podívat na NEWTON College, jak se vyučuje u nás a co vám nabízíme.

 

Na začátek pro vás bude připravena prezentace, která vám představí školu a obory, které se zde vyučují. Následovat budou  ukázky výuky jednotlivých předmětů. V doprovodu studentů si budete moci projít prostory školy a také si s nimi popovídat o všem, co vás v souvislosti se studiem na NEWTON College zajímá. Dozvíte se také o možnostech zahraničních studijních stáží a o projektu COLLEGE Living, přes který si můžete zajistit v Brně ubytování.

 

Na  Dni otevřených dveří můžete podat přihlášku ke studiu a absolvovat přijímací rozhovor, jehož cílem není testovat vaše znalosti, ale zjistit motivaci ke studiu a zájem o zvolený studijní obor. Přijímací řízení je bezplatné. Se zástupci školy také můžete konzultovat možnosti financování školného.

 

Uvažujete-li o studiu manažerských a ekonomických oborů, využijte zajímavé možnosti navštívit zároveň Den otevřených dveří na veřejné a soukromé škole a porovnat, jaké jsou u obou rozdíly. Budeme se na vás těšit.

Zpět Vytisknout stránkuRychlý
dotaz
Co pro vás
chystáme
Novinky na
email