Staň se na jeden den studentem NEWTON College!

15. února 2016

Chcete si vyzkoušet jaké to je být studentem NEWTON College? Zažijte nevšední den, během kterého budete moci navštívit reálnou výuku na naší škole.


Jeden den studentem NC aneb Expedice NEWTON 2016 právě začíná!

Po tento letní semestr Vám nabízíme možnost zapojit se do Expedice NEWTON 2016 a stát se naším hostem, který zažije nevšední den a vyzkouší si, jak by mohl vypadat jeho typický studijní den v nedaleké vysokoškolské budoucnosti.

 

Co Vás čeká?

V dohodnutý den Vás v prostorách naší školy v Brně nebo v Praze přivítá některý z našich studentů, který se stane Vaším průvodcem po celou dobu návštěvy. Tu zahájíte informační schůzkou ve studovně, poté se již vydáte na expedici v podobě jednoho z níže uvedených programů dle Vašeho výběru. Volba jeho náročnosti záleží jen na Vás. Můžete se zúčastnit výuky všech, v daný den nabízených předmětů, nebo si vybrat jen některé.

 

Máte zájem se stát naším studentem na jeden den?

Pokud ano, pro návštěvu NC v Brně stačí poslat email na: zdenka.pospisilova@newtoncollege.cz, pro návštěvu NC v Praze na: katarina.bedrichova@newtoncollege.cz. Napište nám, kdy a v jakém městě nás chcete navštívit a jakou expedici (OKO 1 – OKO 5 v Brně a OKO 1 – OKO 7 v Praze), jste si vybrali. V Brně můžete zvolit i expedici v anglickém jazyce (OKO 5). My Vám přihlášku následně potvrdíme a zašleme konkrétní informace k samotné návštěvě. Do předmětu napište Expedice NEWTON 2016. Přihlášky zasílejte nejpozději dva dny před Expedicí.

Členem Expedice NEWTON 2016 se mohou stát nejen zájemci o prezenční či kombinované studium, ale také příbuzní či přátelé uchazečů.

 

Expedice NEWTON 2016 v Brně

Termíny a možnosti předmětů jednotlivých dnů pro návštěvu NC v Brně v českém jazyce naleznete zde, v anglickém jazyce zde.

 

Expedice NEWTON 2016 v Praze

Termíny a možnosti předmětů jednotlivých dnů pro návštěvu NC v Praze v českém jazyce naleznete zde .

 

Těšíme se na Vás.

Zpět Vytisknout stránkuRychlý
dotaz
Co pro vás
chystáme
Novinky na
email