Staň se na jeden den studentem NEWTON College!

7. listopadu 2016

Chcete si vyzkoušet jaké to je být studentem NEWTON College? Zažijte nevšední den, během kterého budete moci navštívit reálnou výuku na naší škole.


 

Jeden den studentem NC aneb Expedice NEWTON 2017 právě začíná!

Po celý letní semestr Vám nabízíme možnost zapojit se do Expedice NEWTON 2017 a stát se naším hostem, který zažije nevšední den a vyzkouší si, jak by mohl vypadat jeho typický studijní den v nedaleké vysokoškolské budoucnosti.

 

Co Vás čeká?

V dohodnutý den Vás v prostorách naší školy v Brně nebo v Praze přivítá některý z našich studentů, který se stane Vaším průvodcem po celou dobu návštěvy. Tu zahájíte informační schůzkou ve studovně, poté se již vydáte na expedici v podobě jednoho z níže uvedených programů dle Vašeho výběru. Volba jeho náročnosti záleží jen na Vás. Můžete se zúčastnit výuky všech předmětů v daný den nebo si vybrat jen některé.

 

Máte zájem se stát naším studentem na jeden den?

Pokud ano, pro návštěvu NC v Brně stačí poslat email na: ludmila.veverkova@newtoncollege.cz

Pro návštěvu NC v Praze na: Michaela.Jiraskova@newtoncollege.cz

 

Do e-mailu uveďte, kterou expedici jste si zvolili (OKO 1 – OKO 7 - expedice v českém jazyce nebo OKO 1 ENG – OKO 3 ENG - expedice v anglickém jazyce v Brně. OKO 1 – OKO 8 – expedice v českém jazyce v Praze). Pro jaké město, jazyk a v jakém termínu jste si expedici vybrali. My Vám přihlášku následně potvrdíme a zašleme konkrétní informace k samotné návštěvě. Do předmětu napište Expedice NEWTON 2017.

 

Expedice NEWTON 2017 v Brně

Termíny a možnosti předmětů jednotlivých dnů pro návštěvu NC v Brně v českém jazyce naleznete zde, v anglickém jazyce zde.

 

Expedice NEWTON 2017 v Praze

Termíny a možnosti předmětů jednotlivých dnů pro návštěvu NC v Praze v českém jazyce naleznete zde.Členem Expedice NEWTON 2017 se mohou stát nejen zájemci

o prezenční či kombinované studium, ale také příbuzní či přátelé uchazečů.


Těšíme se na Vás.

 

 

 

Zpět Vytisknout stránkuRychlý
dotaz
Co pro vás
chystáme
Novinky na
email