Stanislav Bernard, generální ředitel, spolumajitel a tvář stejnojmenného pivovaru, hostem NEWTON College

30. března 2011

Zveme vás na exklusivní přednášku generálního ředitele a spolumajitele známého humpoleckého pivovaru Stanislava Bernarda s názvem „Budování kultovního značky Bernard“.


Přednáška s rozmanitou řadou tematických oblastí jako management a podnikání, firemní hodnoty a kultura, marketing a reklama a podnikání v dnešní makroekonomické situaci se uskuteční v pondělí 18. dubna 2011 od 18.00 hod.

 

Setkání je součástí seriálu vystoupení předních osobností české společenské a business scény na NEWTON College a jeho součástí bude již tradičně diskuse.

 

Srdečně zváni jsou studenti, absolventi, zájemci o studium a partneři a přátelé školy.

 

Kdy?   pondělí 18. dubna 2011 od 18.00 hodin   

 

Kde?   NEWTON College, Rašínova 2, 602 00 Brno NEWTON College na mapě 

             učebna č. 3

 

O přednášejícím: 

Stanislav Bernard, spoluzakladatel a spolumajitel Rodinného pivovaru Bernard v Humpolci, je absolventem Vysoké školy dopravy a spojů v Žilině. Pracoval jako vedoucí oddělení zlepšovacích návrhů v krajském ředitelství Prioru, poté ve společnosti Textil Ostrava jako vedoucí technického provozu.
Po revoluci se na čas stal komunálním politikem v Opavě. V roce 1991 za vypůjčených 50 milionů v aukci vydražil spolu se dvěma kamarády zkrachovalý humpolecký pivovar. Devět let nato byl zvolen Pivovarskou osobností století za prosazení diferencované spotřební daně pro malé nezávislé pivovary.
Je zakladatelem Českého svazu malých nezávislých pivovarů, v letech 1993 až 1999 byl jeho prezidentem. V soutěži odborného týdeníku Strategie získal titul Brand manager ČR roku 2000, od PR klubu České republiky v anketě Merkur obdržel cenu Osobnost roku 2008. V témže roce neúspěšně kandidoval do Senátu. Od března 2011 je místopředsedou správní rady Nadačního fondu pro boj proti korupci.

 

Osobnosti na NEWTON College

Zpět Vytisknout stránkuRychlý
dotaz
Co pro vás
chystáme
Novinky na
email