Únorové dny otevřených dveří v Brně a v Praze

7. února 2017

Přijďte se podívat, jak to chodí na nejlépe hodnocené VŠ v ČR! V Brně se na Vás těšíme ve čtvrtek 16. 2. 2017 a v Praze ve čtvrtek 23. 2. 2017.


Pokud Vás naše vysoká škola se zaměřením na moderní výuku managementu, psychologie a ekonomie zaujala a rádi byste ji poznali blíže, přijměte naše pozvání
na dny otevřených dveří NEWTON College. V Brně se uskuteční ve čtvrtek 16. 2. 2017 od 16.45 hod. v budově naší školy v historickém centru města Brna na ulici Rašínova 2, v Praze ve čtvrtek 23. 2. od 16.45 hod. na Václavském náměstí 11.

 

Co vás na Dni otevřených dveří čeká?

Představení školy a studijních možností

Za doprovodu našich studentů a vyučujících si budete moci prohlédnout studijní zázemí, vyslechnout si všechny důležité informace o studiu a studijních oborech, našem systému vzdělávání skládajícího se z 3 pilířů, o praxích, zahraničních stážích, mimoškolních aktivitách, či o tom, čeho si na své alma mater nejvíce cení naši studenti a absolventi.

 

Kromě klasického programu, který můžete znát i z ostatních škol, si ve druhé části Dne otevřených dveří můžete vyzkoušet, jaké to je být reálným studentem NEWTON College.

 

Speciální program Brno:

V Brně jsme si pro Vás připravili velmi inspirativní ukázku výuky marketingu „Letem světem značek“ pod taktovkou předního českého odborníka na firemní značky a strategie Karla „Mindless“ Novotného, kterého mohou naši studenti pravidelně potkávat ve výuce.

 

Speciální program Praha:

V Praze na vás čeká inspirativní výlet do akademického světa NEWTON College v podání bývalé ředitele známé inovativní společnosti UNIFER PhDr. Stanislava Gálika. Ten si pro vás v rámci ukázky předmětu Vůdcovství a formování vize připravil přednášku na téma: „Leadership & Influence“.

 

Během jednoho dne se tak můžete seznámit nejen s naší školou, ale i se studenty a vyučujícími, kteří Vám budou moci osobně poskytnout své zkušenosti, hodnocení i zážitky spojené se studiem na NEWTON College.

 

Souhrnné informace Brno:

Kdy? Čtvrtek 16. února 2017 od 16.45 do 19.00 hodin
Kde? NEWTON College, Rašínova 2, 602 00 Brno NEWTON College na mapě

 

Harmonogram brněnského Dne otevřených dveří:

16.45 - 17.00 Představení studijního zázemí za doprovodu studentů

17.00 - 17.40 Představení studijních možností a mimoškolních aktivit

17.40 - 18.15 Coffee break (možnost individuálních otázek a konzultací s vyučujícími, zaměstnanci a studenty NEWTON College)

18.15 - 19.00 Interaktivní ukázka výuky Marketingu: „Letem světem značek“

 

Souhrnné informace Praha:

Kdy? čtvrtek 23. února 2017 od 16.45 do 19.00 hodin

Kde? NEWTON College, Václavské náměstí 11, Praha 1 NEWTON College na mapě

 

Harmonogram pražského Dne otevřených dveří:

16.45 - 17.00 Představení studijního zázemí za doprovodu studentů

17.00 - 17.40 Představení studijních možností a mimoškolních aktivit

17.40 - 18.15 Coffee break (možnost individuálních otázek a konzultací s vyučujícími, zaměstnanci a studenty NEWTON College)

18.15 - 19.00 Interaktivní ukázka výuky Vůdcovství a formování vize: „Leadership a influence“

 

Těšíme se na Vás.

Zpět Vytisknout stránkuRychlý
dotaz
Co pro vás
chystáme
Novinky na
email