Únorové Dny otevřených dveří v Brně i v Praze

7. února 2015

Přijďte se podívat, jak to chodí na 3 roky po sobě nejlépe hodnocené soukromé VŠ v ČR. V Brně se na Vás těšíme ve čtvrtek 12. 2., v Praze 19. 2.


psychologie a ekonomie zaujala a rádi byste ji poznali blíže, přijměte naše pozvání na únorové Dny otevřených dveří NEWTON College. V Brně se uskuteční ve čtvrtek 12. 2. od 16.45 hod. v budově naší školy v historickém centru města Brna na ulici Rašínova 2, v Praze proběhne taktéž ve čtvrtek, ale o týden později 19. 2. od 16.45 hod. na Václavském náměstí 11 v 8. patře.

 

Co vás na Dni otevřených dveří čeká?

Představení školy a studijních možností

Za doprovodu našich studentů si budete moci prohlédnout studijní zázemí, vyslechnout si všechny důležité informace o studiu a studijních oborech, našem systému vzdělávání skládajícího se ze 3 pilířů, o praxích, zahraničních stážích, mimoškolních aktivitách, či o tom, čeho si na své alma mater nejvíce cení naši studenti a absolventi.

 

Speciální program Brno i Prahu:

Kromě klasického programu, který můžete znát i z ostatních škol, si ve druhé části Dne otevřených dveří můžete vyzkoušet, jaké to je být reálným studentem NEWTON College a zúčastnit se inspirativních workshopů (ukázek výuky) na téma „Praktické manažerské techniky“ a „Krizový management“ v podání našich špičkových vyučujících.

 

Během jednoho dne se tak můžete seznámit nejen s naší školou, ale i se studenty, kteří Vám budou moci osobně poskytnout své zkušenosti, hodnocení i zážitky spojené se studiem na NEWTON College.

 

Na Dni otevřených dveří NEWTON College si můžete vyzkoušet i přijímací řízení

Jeho cílem není testovat Vaše znalosti, ale zjistit motivaci ke studiu a zájem o zvolený studijní obor. Přijímací řízení je bezplatné. Pokud byste měli zájem ho vykonat přímo na tomto Dni otevřených dveří, dejte nám to vědět s minimálně jednodenním předstihem. Děkujeme.

 

Souhrnné informace Brno:

Kdy? čtvrtek 12. února 2015 od 16.45 do 19.00 hodin
Kde? NEWTON College, Rašínova 2, 602 00 Brno NEWTON College na mapě

 

Harmonogram brněnského Dne otevřených dveří:

16.45 - 17.00 Představení studijního zázemí za doprovodu studentů

17.00 - 17.25 Představení studijních možností (prezentace studentů NC)

17.30 - 18.15 Interaktivní ukázka výuky managementu: „Praktické manažerské techniky“

18.20 - 19.00 Inspirativní ukázka výuky krizového managementu: „Řízení podniku v krizi“

17.00 - 19.00 Možnost vyzkoušet si přijímací rozhovor, individuální otázky

na jednotlivé zástupce NC

 

Souhrnné informace Praha:

Kdy? čtvrtek 19. února 2014 od 16.45 do 19.00 hodin

Kde? NEWTON College, Václavské náměstí 11, Praha 1 NEWTON College na mapě

 

Harmonogram pražského Dne otevřených dveří:

16.45 - 17.00 Představení studijního zázemí za doprovodu studentů

17.00 - 17.25 Představení studijních možností (prezentace studentů NC)

17.30 - 18.15 Interaktivní ukázka výuky managementu: „Praktické manažerské techniky“

18.20 - 19.00 Inspirativní ukázka výuky krizového managementu: „Řízení podniku v krizi“

17.00 - 19.00 Možnost vyzkoušet si přijímací rozhovor, individuální otázky

na jednotlivé zástupce NC

Těšíme se na Vás.

Zpět Vytisknout stránkuRychlý
dotaz
Co pro vás
chystáme
Novinky na
email