Únorový Den otevřených dveří v Brně

10. února 2016

Přijďte se podívat, jak to chodí na 3 roky po sobě nejlépe hodnocené soukromé VŠ v ČR. Těšíme se na vás již ve čtvrtek 18. 2. 2016 v Brně.


Pokud Vás naše vysoká škola se zaměřením na moderní výuku managementu, psychologie a ekonomie zaujala a rádi byste ji poznali blíže, přijměte naše pozvání na únorový Den otevřených dveří NEWTON College v Brně, který proběhne v budově naší školy na ulici Rašínova 2, ve čtvrtek 18. 2. 2016 od 16:45 hod.

 

Co Vás na Dni otevřených dveří čeká?

 

Představení školy a studijních možností

V doprovodu našich studentů si budete moci prohlédnout studijní zázemí, vyslechnout si všechny důležité informace o studiu, studijních oborech, našem systému vzdělávání, které se skládá ze 3 pilířů, o praxích, zahraničních stážích, mimoškolních aktivitách, či o tom, čeho si na své alma mater nejvíce cení naši studenti a absolventi.

 

Speciální program

Kromě klasického programu, který můžete znát i z ostatních škol, si ve druhé části Dne otevřených dveří můžete vyzkoušet, jaké to je být reálným studentem NEWTON College. Nachystali jsme pro vás několik inspirativních ochutnávek výuky předmětů: Marketing, Psychologie pro manažery a Kognitivní neurovědy v anglickém jazyce.

 

Od 17.30 si budete moci vybrat mezi dvěma inspirativními ukázkami výuky předmětů Marketing a Psychologie pro manažery. První z nich proběhne pod taktovkou předního českého odborníka na firemní značky a marketingové strategie Karla „Mindless“ Novotného, na téma: „Letem světem značek“. Pro ty z vás, kteří by raději navštívili ukázku výuky psychologie, bude připravena naše skvělá vyučující a vedoucí Ústavu humanitních věd na NEWTON College PhDr. PaedDr. Evy Ambrozová, Ph.D. s tématem: Psychologie pro manažery. Tuto ukázku si budete moci vybrat i od 18.20, kdy druhou alternativou bude ochutnávka velmi interaktivní výuky psychologie v angličtině na našem anglickém oboru Global Business and Management, téma: „Using the brain in business: what the cognitive and neurosciences can tell us about the way we buy and sell“ v podání Mgr. Davida Mac Gillavry.

 

Během jednoho dne se tak můžete seznámit nejen s naší školou, ale i se studenty, kteří Vám budou moci osobně poskytnout své zkušenosti, hodnocení i zážitky spojené se studiem na NEWTON College.

 

Souhrnné informace Brno:

Kdy? čtvrtek 18. února 2016 od 16.45 do 19.00 hodin
Kde? NEWTON College, Rašínova 2, 602 00 Brno NEWTON College na mapě

 

Harmonogram brněnského Dne otevřených dveří:

16.45—17.00 Představení studijního zázemí za doprovodu studentů

17.00—17.25 Představení studijních možností (prezentace studentů NC)

17.30—18.15 Inspirativní ukázka výuky marketingu: „Letem světem značek“

17.30—18.15 Inspirativní ukázka výuky předmětu: Psychologie pro manažery

18.20—19.00 Interaktivní ukázka výuky managementu na anglickém oboru Global Business and Management: „Using the brain in business“

18.20—19.00 Inspirativní ukázka výuky předmětu: Psychologie pro manažery

17.00—19.00 Individuální otázky na jednotlivé zástupce NC

 

Těšíme se na Vaši návštěvu na NEWTON College!

Zpět Vytisknout stránkuRychlý
dotaz
Co pro vás
chystáme
Novinky na
email