Únorový Den otevřených dveří v Praze

11. února 2016

Přijďte se podívat, jak to chodí na 3 roky po sobě nejlépe hodnocené soukromé VŠ v ČR. Těšíme se na vás již ve čtvrtek 25. 2. 2016.


Pokud Vás naše vysoká škola se zaměřením na moderní výuku managementu, psychologie a ekonomie zaujala a rádi byste ji blíže poznali, přijměte naše pozvání na únorový Den otevřených dveří NEWTON College v Praze, který proběhne v budově naší školy na Václavském náměstí 11, ve čtvrtek 25. 2. 2016 od 16.45 hod.

 

Co Vás na Dni otevřených dveří čeká?

Představení školy a studijních možností

V doprovodu našich studentů si budete moci prohlédnout studijní zázemí, vyslechnout si všechny důležité informace o studiu, studijních oborech, našem systému vzdělávání, které se skládá z 3 pilířů, o praxích, zahraničních stážích, mimoškolních aktivitách, či o tom, čeho si na své alma mater nejvíce cení naši studenti a absolventi.

 

Speciální program

Kromě klasického programu, který můžete znát i z ostatních škol, si ve druhé části Dne otevřených dveří můžete vyzkoušet, jaké to je být reálným studentem NEWTON College. Nachystali jsme pro vás inspirativní ochutnávku interaktivní výuky dvou předmětů z oblasti managementu.

Od 17.35 se budete moci zúčastnit interaktivní ukázky výuky Krizového managementu pod vedením našeho špičkového vyučujícího doc. Ing. Jiřího Koleňáka, PhD., MBA. Druhá inspirativní ukázka se ponese v duchu tématu „Leadership & Influence“ v podání bývalého ředitele známé inovativní společnosti UNIFER – PhDr. Stanislava Gálika.

 

Během jednoho dne se tak můžete seznámit nejen s naší školou, ale i se studenty, kteří Vám budou moci osobně poskytnout své zkušenosti, hodnocení i zážitky spojené se studiem na NEWTON College.

 

Souhrnné informace:

Kdy? čtvrtek 25. 2. 2016 od 16.45 do 19.00 hodin
Kde? NEWTON College, Václavské náměstí 11, Praha 1, NEWTON College na mapě

 

Harmonogram:

16.45—17.00 Představení studijního zázemí za doprovodu studentů

17.00—17.25 Představení studijních možností (prezentace studentů NC)

17.35—18.15 Interaktivní ukázka výuky: „Krizový management“

18.20—19.00 Inspirativní ukázka výuky: „Leadership & Influence“

17.00—19.00 Individuální otázky na jednotlivé zástupce NC

 

Těšíme se na Vaši návštěvu na NEWTON College!

Zpět Vytisknout stránkuRychlý
dotaz
Co pro vás
chystáme
Novinky na
email