Úspěch naší letošní absolventky

9. října 2013

Bc. Denisa Odložilová se se svojí bakalářskou prací umístila mezi 10 nejlepšími reprezentanty VŠ v soutěži Národních cen absolventských prací.


Společnost People Management Forum a HR forum, s.r.o. každoročně vyhlašuje soutěž Národní ceny absolventských prací, do které mají všechny fakulty a VŠ možnost přihlásit své nejlepší bakalářské a magisterské práce týkající se oblasti rozvoje a řízení lidských zdrojů.

 

Naše absolventka Bc. Denisa Odložilová se se svojí bakalářskou prací s názvem: Popis a rozbor manažerské deskové hry a její možné uplatnění v praxi, umístila mezi nejlepšími 10 bez rozlišení umístění. Absolventské práce nejdříve hodnotilo 18 renomovaných odborníků, poté úzký okruh vybraných soutěžících prezentoval své práce na Skype konferenci.

 

Vedoucím práce byl náš výborný vyučující několika manažerských předmětů Mgr. Petr Žák, oponentem byl jeden z nejlepší českých koučů Ing. Milan Bobek, MSc. Oba dva ohodnotili tuto bakalářskou práci na A. Petr Žák zároveň prohlásil: „Jedná se o výbornou práci popisující stolní hru k rozšíření manažerských kompetencí. Představuje ucelený produkt, který je velice promyšlený a kompaktní.“

 

Denise srdečně gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů v osobním i pracovním životě a děkujeme za vzornou reprezentaci své alma mater, NEWTON College.

Zpět Vytisknout stránkuRychlý
dotaz
Co pro vás
chystáme
Novinky na
email