Úspěch NC v oblasti výzkumné a publikační činnosti

5. října 2016

Sborníky z našich mezinárodních konferencí European Fiscal Dialog a European Entrepreneurship Forum byly zařazeny do Web of Science.


Pro každou vysokou školu je důležitým kritériem odbornosti i kvality její výzkumná a publikační činnost. V roce 2013 byla NEWTON College zařazena na seznam výzkumných organizací Rady vlády pro výzkum, vývoj a inovace. NEWTON College je také dlouholetým organizátorem mezinárodních konferencí v rámci Evropského fóra podnikání (letos se koná již 10. jubilejní ročník) a od roku 2015 je také organizátorem mezinárodní konference Evropského fiskálního dialogu. Na obou konferencích pravidelně vystupují významní reprezentanti ekonomické, akademické a politické sféry.

 

Z jednotlivých příspěvků, které podléhaly přísnému recenznímu řízení dle mezinárodně uznávaných kritérií, vznikly dva sborníky: „Proceedings of the 1st International Conference European Fiscal Dialog 2015 - Current Issues of Fiscal Policy“ a „Proceedings of the 9th International Conference European Entrepreneurship Forum 2015 - Efficiency in the Private and the Public Sector“. Sborníky byly zaslány do databáze Web of Science (WoS), která je uznávána jako nejvýznamnější světový informační zdroj v oblasti výzkumu a vývoje. Web of Science naše oba sborníky zařadila do svých zdrojů, což je pro NEWTON College velkou poctou a úspěchem zároveň.

Zpět Vytisknout stránkuRychlý
dotaz
Co pro vás
chystáme
Novinky na
email