Výjimečná škola se nemusí rovnat výjimečné školné!

24. února 2012

U nás se dá studovat již od 20.000 Kč za semestr.


Jsme soukromá vysoká škola se zaměřením na moderní, interaktivní výuku managementu a psychologie, která se snaží být vždy o krok napřed a poskytnout svým studentům velký náskok před jejich vrstevníky.

 

Jako jediní v ČR…

 

…poskytujeme vzdělání v unikátním oboru Management se zaměřením na psychologii

…poskytujeme vzdělání v nejkomplexnější oboru připravující na manažerskou či podnikatelskou kariéru Globální podnikání a management

…umožňujeme studentům si v průběhu studia přidat k základnímu bakalářskému oboru vysoce profesionální, certifikovaný manažerský výcvik 

… vystavujeme spolu s vysokoškolským diplomem i Certifikát o absolvovaných praxích, který se stane součástí vašeho profesního životopisu.

 

Studium je úzce propojeno s praxí a s projekty z reálného firemního prostředí, proto na naší škole nečekejte žádné “bezduché biflování" faktů a definic. Jde nám o to, abyste vždy měli možnost si teorii ověřit v praktických cvičeních či v našich partnerských firmách.

 

Přednášky a semináře probíhají v malých skupinách z důvodu co nejužšího kontaktu mezi studenty a vyučujícími, kterými jsou respektovaní odborníci z praxe. Ti vám nejen předají své znalosti a zkušenosti, ale ochotně vám i poradí s vašimi projekty. Naši vyučující jsou studenty vnímáni spíše jako partneři, na které se mohou kdykoliv obrátit. Vždy se ke studentovi snažíme přistupovat individuálně a rozvíjet jak jeho osobnost, tak i jeho budoucí pracovní dovednosti.

 

Tato kombinace z velké části unikátních benefitů vám může zajistit opravdu velký náskok před vaší konkurencí a pomoci vám k úspěšné kariéře, ale rozhodnutí je samozřejmě jenom na vás.

 

Výše školného je pro akademický rok 2012/13 stanovena na:

 

Kombinované studium Globální podnikání a management stojí 20.000 Kč/semestr

Denní studium Globální podnikání a management 21.000 Kč/semestr

Denní studium Management se zaměřením na psychologii 31.500 Kč/semestr

 

Zpět Vytisknout stránkuRychlý
dotaz
Co pro vás
chystáme
Novinky na
email