Workshop Harlene Anderson v Brně

23. srpna 2011

Přesně za měsíc navštíví moravskou metropoli jedna z největších psychoterapeutických hvězd současnosti a zakladatelka postmoderního kolaborativního přístupu Harlene Anderson. Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost!


NEWTON College srdečně zve na workshop s Harlene Anderson na téma "Etika pomáhajících profesí z hlediska postmoderního kolaborativního přístupu", který se bude konat v Brně 23. - 24. 9. 2011.

 

Workshop je součástí Triptychu o postmoderním přístupu, který pořádá skupina Narativ ve spolupráci s Houston Galveston Institute a NEWTON College.

 

Harlene Anderson bude mimo jiné hovořit o tématu, které je v souvislosti s postmodernou často zmiňováno: o etice. Postmoderna, a tím i kolaborativní přístup k práci s lidmi, je často obviňován z relativizace všech hodnot a vůbec všeho, co někteří lidé považují za nedotknutelné a samozřejmé. Ale podle čeho se tedy máme řídit, pokud všechno záleží pouze na úhlu pohledu? Harlene Anderson se s pomocí konceptu sdílené odpovědnosti pokusí ukázat, jak je etika v postmoderním kolaborativním přístupu vnímána a co je považováno v tomto přístupu za hodnotné. Kromě toho také nabídne ukázku konzultace s dobrovolníkem.

 

Ačkoliv je Harlene Anderson především terapeutka, má zkušenosti také s jinými formami práce s lidmi – se vzděláváním dospělých, konzultacemi pro manažery, koučováním, kvalitativním výzkumem apod., proto je workshop určen odborníkům a studentům všech oborů, ve kterých patří rozhovor k hlavním pracovním nástrojům.

 

Harlene Anderson je autorkou mnoha článků a knih, její zásadní knihu Konverzace, jazyk a jejich možnosti vydalo v roce 2009 v češtině nakladatelství NEWTON Books.

 

Více informací o workshopu a přihláška zde

Zpět Vytisknout stránkuRychlý
dotaz
Co pro vás
chystáme
Novinky na
email