Zářijové dny otevřených dveří v Brně a v Praze

17. srpna 2016

Přijďte se podívat, jak to chodí na nejlépe hodnocené soukromé VŠ v ČR. V Brně se na Vás těšíme ve čtvrtek 1. 9., v Praze v sobotu 3. 9. 2016.


Pokud Vás naše vysoká škola se zaměřením na moderní výuku managementu, psychologie a ekonomie zaujala a rádi byste ji poznali blíže, přijměte naše pozvání na zářijové dny otevřených dveří NEWTON College. V Brně se uskuteční ve čtvrtek 1. 9. od 16.45 hod. v budově naší školy v historickém centru města Brna na ulici Rašínova 2, v Praze v sobotu 3. 9. od 10.30 hod. na Václavském náměstí 11.

 

Co vás na Dni otevřených dveří čeká?

Představení školy a studijních možností

Za doprovodu našich studentů a vyučujících si budete moci prohlédnout studijní zázemí, vyslechnout si všechny důležité informace o studiu a studijních oborech, našem systému vzdělávání skládajícího se z 3 pilířů, o praxích, zahraničních stážích, mimoškolních aktivitách, či o tom, čeho si na své alma mater nejvíce cení naši studenti a absolventi.

 

Kromě klasického programu, který můžete znát i z ostatních škol, si ve druhé části Dne otevřených dveří můžete vyzkoušet, jaké to je být reálným studentem NEWTON College. Nachystali jsme si pro vás inspirativní ochutnávky výuky.

 

Speciální program Brno:

V Brně jsme si pro Vás připravili interaktivní ukázku výuky Krizového managementu pod taktovkou špičkového odborníka na tuto problematiku a zároveň našeho prorektora pro strategii a rozvoj doc. Ing. Jiřího Koleňáka, PhD., MBA.

 

Speciální program Praha:

V Praze na vás od 11.00 hodin čeká exkluzivní ukázka výuky ekonomie v podání viceguvernéra ČNB a vedoucího Ústavu ekonomie na NC: prof. Vladimíra Tomšíka na téma: „Aktuální měnová politika v České republice. Druhý inspirativní výlet do akademického světa NEWTON College zprostředkuje zakladatel známé inovativní společnosti UNIFER – PhDr. Stanislav Gálik s přednáškou na téma: „Argumentace a vyjednávání“.

 

Během jednoho dne se tak můžete seznámit nejen s naší školou, ale i se studenty a vyučujícími, kteří Vám budou moci osobně poskytnout své zkušenosti, hodnocení i zážitky spojené se studiem na NEWTON College.

 

 

Souhrnné informace Brno:

Kdy? čtvrtek 1. září 2016 od 16.45 do 19.00 hodin
Kde? NEWTON College, Rašínova 2, 602 00 Brno NEWTON College na mapě

 

Harmonogram brněnského Dne otevřených dveří:

16.45 - 17.00 Představení studijního zázemí za doprovodu studentů

17.00 - 17.40 Představení studijních možností

17.40 - 18.15 Coffee break (možnost individuálních otázek a konzultací s vyučujícími, zaměstnanci a studenty NEWTON College)

18.15 - 19.00 Interaktivní ukázka výuky Krizového managementu

 

Souhrnné informace Praha:

Kdy? sobota 3. září 2016 od 10.00 do 13.00 hodin

Kde? NEWTON College, Václavské náměstí 11, Praha 1 NEWTON College na mapě

 

Harmonogram pražského Dne otevřených dveří:

10.00 - 10.30 Představení studijního zázemí za doprovodu studentů

10.30 - 10.55 Představení studijních možností (prezentace studentů NC)

11.00 - 11.45 Ukázka výuky ekonomie: „Aktuální měnová politika v České republice“

11.45 - 12.30 Interaktivní ukázka výuky Vůdcovství a formování vize: „Argumentace a vyjednávání“

10.30 - 13.00 Individuální otázky na jednotlivé zástupce NC

 

Těšíme se na Vás.

Zpět Vytisknout stránkuRychlý
dotaz
Co pro vás
chystáme
Novinky na
email