Zářijové Dny otevřených dveří v Brně i v Praze

25. srpna 2014

Přijďte se podívat, jak to chodí na 3x po sobě nejlépe hodnocené VŠ roku v ČR (2012 - 2014). V Brně se na Vás těšíme ve čtvrtek 4. 9., v Praze 6. 9.


Pokud Vás naše vysoká škola se zaměřením na moderní výuku managementu, psychologie a ekonomie zaujala a rádi byste ji poznali blíže, přijměte naše pozvání na zářijové Dny otevřených dveří. V Brně se uskuteční ve čtvrtek 4. 9. od 16.45 hod. v budově naší školy v historickém centru města Brna na ulici Rašínova 2, v Praze proběhne v sobotu 6. 9. od 10.00 hod. na Václavském náměstí 11 v 7. patře.

 

Co vás na Dni otevřených dveří čeká?

Základní program v obou městech: Představení školy a studijních možností

Za doprovodu našich studentů si budete moci prohlédnout studijní zázemí, vyslechnout si všechny důležité informace o studiu a studijních oborech, našem systému vzdělávání skládajícího se ze 3 pilířů, o praxích, zahraničních stážích, mimoškolních aktivitách, či o tom, čeho si na své alma mater nejvíce cení naši studenti a absolventi.

 

Speciální program Brno:

Ve druhé části Dne otevřených dveří si na vlastní kůži můžete vyzkoušet, jak na NC probíhá reálná výuka. Připravili jsme si pro Vás velmi zajímavou ukázku výuky krizového managementu v podání našeho vyučujícího a prorektora pro strategii a rozvoj Ing. Jiřího Koleňáka, Ph.D., MBA. a inspirativní ukázku výuky předmětu Psychologie pro manažery v podání vedoucí Ústavu humanitních věd na NEWTON College a skvělé vyučující PhDr. PaedDr. Evy Ambrozové, Ph.D.

 

Speciální program Praha:

Ve druhé části Dne otevřených dveří si můžete vyzkoušet, jaké to je být reálným studentem NEWTON College. Připravili jsme si pro Vás ukázku interaktivní výuky managementu resp. předmětu Praktické manažerské techniky v podání vynikajícího lektora Mgr. Petra Žáka a dále si budete moci rozšířit obzory na poli marketingu, kdy bude pro Vás přichystána ukázka výuky na téma: „Marketing v praxi aneb tipy a triky jak udělat velkolepou kampaň“ v podání Mgr. Zdeňka Sedláčka, který mimo jiné působil v nadnárodní korporaci Warner Bros. a na český trh uváděl mnoho hollywoodských filmů.

 

Během jednoho dne se tak můžete seznámit nejen s naší školou, ale i se studenty, kteří Vám budou moci osobně poskytnout své zkušenosti, hodnocení i zážitky spojené se studiem na NEWTON College.

 

Na dni otevřených dveří můžete vykonat i přijímací řízení

Jeho cílem není testovat Vaše znalosti, ale zjistit motivaci ke studiu a zájem o zvolený studijní obor. Přijímací řízení je bezplatné. Pokud byste měli zájem ho vykonat přímo na Dnu otevřených dveří, dejte nám to vědět s minimálně jednodenním předstihem. Děkujeme.

 

Souhrnné informace Brno:

Kdy? čtvrtek 4. září 2014 od 16.45 do 20.00 hodin
Kde? NEWTON College, Rašínova 2, 602 00 Brno NEWTON College na mapě

 

Harmonogram brněnského Dne otevřených dveří:

16.45 – 17.00: Představení studijního zázemí za doprovodu studentů

17.00 – 17.25: Představení studijních možností (prezentace studentů NC)

17.30 – 18.15: Ukázka výuky krizového managementu: Řízení podniků v krizi

18.20 – 19.00: Inspirativní ukázka výuky: Psychologie pro manažery

17.00 – 19.00: Možnost vykonat přijímací rozhovor, individuální otázky na jednotlivé zástupce NC

 

Souhrnné informace Praha:

Kdy? sobota 6. září 2014 od 10.00 do 13.00 hodin

Kde? NEWTON College, Václavské náměstí 11, Praha 1 NEWTON College na mapě

 

Harmonogram pražského Dne otevřených dveří:

10.00 – 10.30: Představení školy a studijního zázemí

10.35 – 11.20: Interaktivní ukázka výuky: Praktické manažerské techniky

11.30 – 12.15: Inspirativní ukázka výuky marketingu na téma: „Marketing v praxi aneb tipy a triky jak udělat velkolepou kampaň“

10.30 – 13.00: Možnost vykonat přijímací rozhovor, individuální otázky na jednotlivé zástupce NC

 

Těšíme se na Vás.

Zpět Vytisknout stránkuRychlý
dotaz
Co pro vás
chystáme
Novinky na
email