Zářijové Dny otevřených dveří v Brně i v Praze

24. srpna 2015

Přijďte se podívat, jak to chodí na 3 roky po sobě nejlépe hodnocené soukromé VŠ v ČR. V Brně se na Vás těšíme ve čtvrtek 3. 9., v Praze v sobotu 5. 9.


Pokud Vás naše vysoká škola se zaměřením na moderní výuku managementu, psychologie a ekonomie zaujala a rádi byste ji poznali blíže, přijměte naše pozvání na zářijové Dny otevřených dveří NEWTON College. V Brně se uskuteční ve čtvrtek 3. září od 16.45 hod. v budově naší školy v historickém centru města Brna na ulici Rašínova 2, v Praze proběhne v sobotu 5. září od 10.00 hod. na Václavském náměstí 11 v 8. patře.

 

Co vás na Dni otevřených dveří čeká?

Představení školy a studijních možností

Za doprovodu našich studentů si budete moci prohlédnout studijní zázemí, vyslechnout si všechny důležité informace o studiu a studijních oborech, našem systému vzdělávání skládajícího se ze 3 pilířů, o praxích, zahraničních stážích, mimoškolních aktivitách, či o tom, čeho si na své alma mater nejvíce cení naši studenti a absolventi.

 

Speciální program:

Kromě klasického programu, který můžete znát i z ostatních škol, si ve druhé části Dne otevřených dveří můžete vyzkoušet, jaké to je být reálným studentem NEWTON College. V každém městě jsme si pro vás nachystali různé inspirativní ochutnávky výuky předmětů: Ekonomie, Marketing a Psychologie pro manažery.

 

Speciální program Brno:

V Brně jsme si pro Vás připravili velmi inspirativní ukázku výuky marketingu „Letem světem značek“ pod taktovkou předního českého odborníka na firemní značky a strategie Karla „Mindless“ Novotného, kterého mohou naši studenti pravidelně potkávat ve výuce. Druhá ukázka bude z výuky předmětu Psychologie pro manažery v podání vedoucí Ústavu humanitních věd na NEWTON College a skvělé vyučující PhDr. PaedDr. Evy Ambrozové, Ph.D.

 

Speciální program Praha:

V Praze na vás čeká exkluzivní ukázka výuky ekonomie v podání viceguvernéra ČNB a vedoucího Ústavu ekonomie na NC: prof. Vladimíra Tomšíka na téma: „Diskuse o současné ekonomii a ekonomice“ a ukázka výuky marketingu: „Marketing v praxi aneb tipy a triky jak udělat velkolepou kampaň“ s jedním z našich vyučujících marketingu Mgr. Zdeňkem Sedláčkem, který mimo jiné působil např. v nadnárodní korporaci Warner Bros. a na český trh uváděl mnoho hollywoodských filmů.

 

Během jednoho dne se tak můžete seznámit nejen s naší školou, ale i se studenty, kteří Vám budou moci osobně poskytnout své zkušenosti, hodnocení i zážitky spojené se studiem na NEWTON College.

 

Souhrnné informace Brno:

Kdy? čtvrtek 3. září 2015 od 16.45 do 19.00 hodin
Kde? NEWTON College, Rašínova 2, 602 00 Brno NEWTON College na mapě

 

Harmonogram brněnského Dne otevřených dveří:

16.45—17.00 Představení studijního zázemí za doprovodu studentů

17.00—17.25 Představení studijních možností (prezentace studentů NC)

17.30—18.15 Inspirativní ukázka výuky marketingu: „Letem světem značek“

18.20—19.00 Interaktivní ukázka výuky Psychologie pro manažery

17.00—19.00 Individuální otázky na jednotlivé zástupce NC

 

Souhrnné informace Praha:

Kdy? sobota 5. září 2015 od 10.00 do 13.00 hodin

Kde? NEWTON College, Václavské náměstí 11, Praha 1 NEWTON College na mapě

 

Harmonogram pražského Dne otevřených dveří:

10.00 – 10.30: Představení studijních možností (prezentace studentů NC)

10.35 – 11.20: Ukázka výuky marketingu: „Marketing v praxi aneb tipy a triky jak udělat velkolepou kampaň“

11.30 – 12.15: Ukázka výuky ekonomie: „Diskuse o současné ekonomii a ekonomice“

10.30 – 13.00: Individuální otázky na jednotlivé zástupce NC

 

Těšíme se na Vás.

Zpět Vytisknout stránkuRychlý
dotaz
Co pro vás
chystáme
Novinky na
email