Zářijový Den otevřených dveří

5. září 2011

Uvažujete o studiu ekonomie, managementu či psychologie? Pak právě pro Vás jsme přichystali zářijový Den otevřených dveří, který se uskuteční ve čtvrtek 15. září od 16:30.


Co vás na Dni otevřených dveří čeká?

 

Za doprovodu našich studentů si budete moci prohlédnout studijní zázemí, získat veškeré informace o studiu a studijních oborech, a zároveň se aktivně zúčastnit ukázek interaktivní výuky předmětů: Psychologie pro manažery, Krizový management či absolvovat úvod do semináře Úspěšné obchodování na burze – tradingu. Během jednoho podvečera se tak prakticky seznámíte nejen s naší školou, ale i se studenty, kteří vám budou moci osobně poskytnout své zkušenosti, hodnocení i zážitky spojené se studiem na NEWTON College.

 

Pokud vás studium na NC osloví, bude pro vás připravena možnost nejen si podat přihlášku ke studiu, ale dokonce i absolvovat přijímací rozhovor. Jeho cílem není testovat vaše znalosti, ale zjistit motivaci ke studiu a zájem o zvolený studijní obor. Přijímací řízení je bezplatné.

 

Kdy?   čtvrtek 15. září 2011 od 16.30 do 20.00 hodin  
Kde?   NEWTON College, Rašínova 103/2, 602 00 Brno

 

Program Dne otevřených dveří

 

16.30 – 17.00 Představení školy za doprovodu studentů

 

 

17.00 – 18.00 Psychologie v oblasti managementu
PhDr. PaedDr. Eva Pindešová, Ph.D. a PhDr. Ing. Vratislav Pokorný (Ukázka z předmětu Psychologie pro manažery)


Praktickou formou se seznámíte s psychologickými metodami používanými v oblasti managementu, kterými se během studia zabývají studenti NEWTON College.

 

 

18.00 – 19.00 Úspěšné obchodovaní na burze - tradingu
Pavel Špaček, student kombinovaného studia na NEWTON College (Ukázka ze série dobrovolných seminářů na NC)

 

Pavel Špaček, úspěšný trader a manažer, vám vysvětlí základní pojmy a principy obchodování na burze - tradingu, které jsou v běžném podnikatelském prostředí zbytečně "démonizovány". Dozvíte se, že trading není hazard, ale vysoce seriózní byznys, který se těší pověsti nejvýdělečnější činnosti na světě.

 

 

19.00 – 20.00 Řízení podniků v krizi
Ing. Jiří Koleňák, Ph.D. (Ukázka z předmětu Krizový management)

 

Dostat podnik do krize je poměrně snadné, stačí manažerské selhání, havárie, živelná pohroma apod. Cesta zpátky už tak rychlá nebývá. Přednáška vás seznámí se základními nástroji pro zvládání podnikových krizí ve fázi počáteční, akutní i následné.

 

 

Informace vám budou podány srozumitelně, s důrazem na praktičnost, nečekejte tedy žádné teoretické akademické poučky, ale naopak – zajímavé informace a poznatky přímo z praxe!

Zpět Vytisknout stránkuRychlý
dotaz
Co pro vás
chystáme
Novinky na
email