Zářijový Den otevřených dveří v Brně – 5.9.

23. srpna 2013

Nenechte si ujít poslední Den otevřených dveří před zahájením nového akademického roku se speciálním programem!


Pokud Vás naše vysoká škola se zaměřením na moderní výuku managementu, psychologie a ekonomie zaujala a rádi byste ji blíže poznali, přijměte naše pozvání na zářijový Den otevřených dveří, který se uskuteční ve čtvrtek 5.9. od 16:45 hod. v budově naší školy v historickém centru města Brna na ulici Rašínova 2.

 

Co vás na Dni otevřených dveří čeká?

 

Představení školy a studijních možností 

Za doprovodu našich studentů si budete moci prohlédnout studijní zázemí, vyslechnout si všechny důležité informace o studiu a studijních oborech, našem systému vzdělávání skládajícího se ze 3 pilířů, o praxích, zahraničních stážích, čím se NEWTON College odlišuje od ostatních vysokých či se dozvědět o dalších mimoškolních aktivitách.

 

Speciální program:

Ve druhé části dne otevřených dveří se můžete aktivně zúčastnit ukázky interaktivní výuky Psychologie pro manažery, či si vyslechnout velmi zajímavou přednášku od našeho vyučujícího marketingu – kreativního ředitele úspěšné reklamní agentury a jednoho z největších odborníků na firemní značky v České republice pana Karla Novotného na téma: "Letem světem značek." 

 

Během jednoho dne se tak prakticky můžete seznámit nejen s naší školou, ale i se studenty, kteří Vám budou moci osobně poskytnout své zkušenosti, hodnocení i zážitky spojené se studiem na NEWTON College.

 

Na dnu otevřených dveří si můžete vyzkoušet i přijímací rozhovor.

Jeho cílem není testovat Vaše znalosti, ale zjistit motivaci ke studiu a zájem o zvolený studijní obor. Přijímací řízení je bezplatné a probíhá do 27. září.

 

Kdy? čtvrtek 5. září 2013 od 16.45 do 20.00 hodin
Kde? NEWTON College, Rašínova 2, 602 00 Brno NEWTON College na mapě

 

 

Harmonogram zářijového Dne otevřených dveří:

 

16.45 – 17.00

Představení studijního zázemí za doprovodu studentů

 

17.00 – 17.25

Představení studijních možností

 

17.30 – 18.15

Ukázka výuky marketingu: "Letem světem značek."

 

18.20 – 19.00

Ukázka výuky Psychologie pro manažery

 

17.00 – 20.00

Možnost vyzkoušet si přijímací rozhovor, individuální otázky na jednotlivé zástupce NC

 

O NEWTON College

NEWTON College je soukromá vysoká škola se zaměřením na moderní výuku managementu, psychologie a ekonomie, která se snaží být vždy o krok napřed a poskytnout svým studentům velký náskok před jejich vrstevníky.

Podívejte se, co si na své alma mater nejvíce cení naši studenti.

Těšíme se na Vás!

 

Zpět Vytisknout stránkuRychlý
dotaz
Co pro vás
chystáme
Novinky na
email