Zářijový Den otevřených dveří v Praze – 7.9.

23. srpna 2013

Nenechte si ujít poslední Den otevřených dveří před zahájením nového akademického roku se speciálním programem!


Pokud Vás naše vysoká škola se zaměřením na moderní výuku managementu, psychologie a ekonomie zaujala a rádi byste ji blíže poznali, přijměte naše pozvání na zářijový Den otevřených dveří, který se uskuteční v sobotu 7.9. od 10.00 hod. v prostorách naší školy v historickém centru Prahy na Václavském náměstí 11 v 7. patře.

 

Co vás na Dni otevřených dveří čeká?

 

Představení školy a studijních možností

Za doprovodu našich studentů si budete moci prohlédnout studijní zázemí, vyslechnout si všechny důležité informace o studiustudijních oborech, harmonogramu studia, našem systému vzdělávání skládajícího se ze 3. pilířů, čím je studium na NEWTON College odlišné od ostatních vysokých škol či dalších aktivitách nad rámec studia.

 

Speciální přednášky a interaktivní semináře

Po seznámení se s naší školou a studijními možnostmi se na Dni otevřených dveří můžete exkluzivně zúčastnit přednášky vedoucího Ústavu ekonomie na NC a zároveň viceguvernéra České národní banky prof. Vladimíra Tomšíka na téma: „Finanční stabilita českého finančního sektoru“, která bude rozšířena o následnou diskusi. Závěrečným bodem programu bude ukázka interaktivní výuky Psychologie pro manažery v podání vedoucí Ústavu humanitních věd na NC PhDr. PaedDr. Evy Ambrozové, Ph.D.

 

Na Dni otevřených dveří si můžete vyzkoušet i přijímací rozhovor

Jeho cílem není testovat Vaše znalosti, ale zjistit motivaci ke studiu a zájem o zvolený studijní obor. Přijímací řízení je bezplatné a probíhá do 30. září 2013.

 

Kdy? sobota 7. září 2013 od 10.00 do 13.30 hodin

Kde? NEWTON College, Václavské náměstí 11, Praha 1

 

 

Harmonogram zářijového Dne otevřených dveří:

10.00 – 10.30

Představení školy a studijního zázemí

10.35 – 11.20

Exkluzivní přednáška viceguvernéra ČNB a vedoucího Ústavu ekonomie na NC: prof. PhDr. Ing. Ing. Vladimír Tomšík, Ph.D., Ph.D na téma: „Finanční stabilita českého finančního sektoru“

 

11.30 – 12.15

Ukázková výuka: Psychologie pro manažery

10.30 – 13.30

Možnost vyzkoušet si přijímací rozhovor, individuální otázky na jednotlivé zástupce NC

 

O NEWTON College

NEWTON College je soukromá vysoká škola se zaměřením na moderní výuku managementu, psychologie a ekonomie. V akademickém roce 2011/12 i 2012/13 jsme se stali nejlépe hodnocenou soukromou vysokou školou v ČR!

 

Studium je úzce propojeno s praxí a s projekty z reálného firemního prostředí, proto na NEWTON College nečekejte žádné “bezduché biflování" faktů a definic. Ve výuce mají studenti možnost volit své úkoly na základě vlastních firemních či manažerských potřeb, čímž jednotlivá setkání přináší konkrétní řešení skutečných firemních problémů.

 

Výuka probíhá 8x za rok v rámci 2,5 denních soustřední od pátku do neděle v malých skupinách z důvodu co nejužšího kontaktu mezi studenty a vyučujícími, kterými jsou respektovaní odborníci z praxe. Přednášejí u nás např. viceguvernér České národní banky prof. Vladimír Tomšík, jeden z nejlepších českých koučů Ing. Milan Bobek, MSc. a další. Pravidelnými hosty jsou i významné osobnosti českého businessu – např. Stanislav Bernard, Radim Jančura, Tomáš Sedláček, Michael Rostock–Poplar, Dan Ťok, Petr Mach a mnozí další.

 

Seznamte se s hlavními benefity studia na naší školy.

 

Těšíme se na Vás!

Zpět Vytisknout stránkuRychlý
dotaz
Co pro vás
chystáme
Novinky na
email