Získejte velký náskok před vašimi vrstevníky!

24. února 2012

Naše vysoká škola managementu a psychologie se snaží být vždy o krok napřed a poskytnout svým studentům velký náskok před jejich vrstevníky. Seznamte se.


Jsme soukromá vysoká škola se zaměřením na moderní, interaktivní výuku managementu a psychologie inspirovanou úspěšnými modely ze zahraničí. Studium je úzce propojeno s praxí a s projekty z reálného firemního prostředí, proto na naší škole nečekejte žádné “bezduché biflování" faktů a definic. Jde nám o to, abyste vždy měli možnost si teorii ověřit v praktických cvičeních či v našich partnerských firmách.

 

Přednášky a semináře probíhají v malých skupinách z důvodu co nejužšího kontaktu mezi studenty a vyučujícími, kterými jsou respektovaní odborníci z praxe. Ti vám nejen předají své znalosti a zkušenosti, ale ochotně vám i poradí s vašimi projekty. Naši vyučující jsou studenty vnímáni spíše jako partneři, na které se mohou kdykoliv obrátit.

 

V žádném případě tedy nejsme masovou školou, kde jsou studenti anonymní položkou v seznamech. Vždy se ke studentovi snažíme přistupovat individuálně a rozvíjet jak jeho osobnost, tak i jeho budoucí pracovní dovednosti. To se odráží například v možnosti zvolit si po prvním semestru specializaci v rámci programů Manažerský výcvik nebo i v personalizované nabídce praxí.

 

Velký konkurenční náskok před vrstevníky = titul + dva velmi cenné certifikáty

Certifikovaný manažerský výcvik

V základní nabídce bakalářských oborů nabízíme dva kvalitní a moderně strukturované obory: Management se zaměřením na psychologii a Globální podnikání a management, k nim si ovšem budete moci po prvním seznamovacím semestru přidat i vysoce profesionální program Manažerský výcvik, který je zaštítěn špičkovými odborníky z jednotlivých oborů, a tak se vám již na prvním stupni vysokoškolského vzdělání může dostat znalostí a dovedností, které získávají vrcholoví manažeři na různých, finančně velmi náročných, kurzech a seminářích.

 

Jedná se tak o jedinečný systém, který nabízí možnost si po prvním semestru nastavit studium tak, aby přesně vyhovovalo vaší povaze a cílům.

Výuka probíhá v menších skupinách na základě vybrané specializace:

 

- Management

Psychologie

 

Po absolvování této specializace získáte certifikát o úspěšném absolvování manažerského výcviku s přesně popsaným obsahem i rozsahem programu.  

 

Certifikát o absolvovaných praxích

K získání zajímavé pracovní pozice v dnešní době již nestačí pouze titul, který se stal téměř samozřejmostí. Zaměstnavatelé se vás budou také ptát na praxi. Po celou dobu studia na NEWTON College můžete absolvovat pracovní stáže. Spolu s vysokoškolským diplomem obdržíte i Certifikát o absolvovaných praxích, který se stane součástí vašeho profesního životopisu.

 

Díky výše popsaným benefitům si na naší škole můžete zajistit opravdu velký náskok před vaší konkurencí a zahájit tak vaši úspěšnou kariéru.

Zpět Vytisknout stránkuRychlý
dotaz
Co pro vás
chystáme
Novinky na
email