Co pro Vás chystáme?

Na této stránce naleznete souhrnné informace o všech akcích, kurzech, manažerských výcvicích a dalších aktivitách, které pro Vás chystáme.

Akce pro osobní seznámení

okud Vás naše vysoká škola zaujala a rádi byste ji poznali blíže, přijměte naše pozvání na některý z Dnů otevřených dveří. Během jednoho dne se můžete seznámit nejen s naší školou, ale i se studenty, kteří Vám budou moci osobně poskytnout své zkušenosti, hodnocení i zážitky spojené se studiem na NEWTON College. V Brně nás najdete v těsné blízkosti Náměstí Svobody na ulici Rašínova 2, v Praze na Václavském náměstí 11.

 

Dny otevřených dveří v Brně i v Praze

Dny otevřených dveří v Brně

V červnu 2017 se uskuteční DOD ve čtvrtek 15. 6. od 16:45

 

Dny otevřených dveří v Praze (Václavské náměstí 11)
V červnu 2017 se uskuteční DOD ve čtvrtek 15. 6. od 16:45


OKO „Jeden den studentem NC“

Chcete si vyzkoušet jaké to je být studentem NEWTON College? Zažijte nevšední den, během kterého budete moci navštívit reálnou výuku na naší škole. Termíny a možnosti výběru předmětů pro následující akademický rok najdete tady.

 

 

Přednášky osobností na NEWTON College

Každý akademický rok probíhá na NEWTON College série přednášek slavných osobností. Naši školu navštívili v poslední době například multimiliardář a zakladatel investiční skupiny Penta Investments Martin Kušík, Ing. Pavel Kohout - významný ekonom, majitel Partners, autor mnoha úspěšných knih či Ing. Radim Jančura, který uvedl přednášku na téma "Success story Radima Jančury a jeho Student Agency pokračuje", zakladatel jednoho z nejúspěšnějších startupů Skypicker (KIWI) Oliver Dlouhý.

 

V dubnu 2017 pro Vás připravujeme tyto přednášky:


  • Přednáška důstojníka Richarda Krause nazvaná „Teroristický útok aneb Bezpečnostní hrozby kolem nás“ se uskuteční na NEWTON College v Brně, ul. Rašínova 2, učebna č. 6, a to ve středu 12. dubna od 16.30. Více informací najdete zde.

 

  • Přednáška Michela Fleischmanna na téma „Svět českého showbusinessu očima rozhlasového magnáta“ se uskuteční na NEWTON College v Praze, Václavské náměstí 11, učebna 1, a to ve středu 19. dubna od 17.00. Více infromací najdete zde.

 

 

Mezinárodní vědecká konference

Sborníky z našich mezinárodních konferencí European Fiscal Dialog a European Entrepreneurship Forum byly zařazeny do Web of Science.

Pro každou vysokou školu je důležitým kritériem odbornosti i kvality její výzkumná a publikační činnost. V roce 2013 byla NEWTON College zařazena na seznam výzkumných organizací Rady vlády pro výzkum, vývoj a inovace. NEWTON College je také dlouholetým organizátorem mezinárodních konferencí v rámci Evropského fóra podnikání (letos se koná již 10. jubilejní ročník) a od roku 2015 je také organizátorem mezinárodní konference Evropského fiskálního dialogu. Na obou konferencích pravidelně vystupují významní reprezentanti ekonomické, akademické a politické sféry.

Termíny dalších konferencí budou zveřejněny v nejbližší době.

 

 

Kurzy pro osobní i profesní rozvoj

 

Mentální trénink

Úvod do praxe principů a metod vnitřní práce


3 kurzy (všechny kurzy – 10% teorie, 80 % vlastní praxe, 10% reflexe)

  • 1. Úvod do metody regenerační relaxace  (23. 2. 2016)

Metodika regenerační relaxace, cvičení pro fyzické a mentální uvolnění, dechové techniky, vizualizace a vnitřní, tělová pozornost.

  • 2. Úvod do metody meditace  (8. 3. 2016)

Metodika efektivní meditace - průpravná psychofyzická a dechová cvičení, statická meditace, praktický úvod do taoistické metody „Perla severní hvězdy“.

  • 3. Pokročilé techniky práce s myslí a tělem  (5. 4. 2016)

Pokročilá psychofyzická cvičení, specifika enstatických stavů, vnímání a rozšířené pozornosti, dynamická meditace (meditace v pohybu), intenzivní práce s dechem, specifické transové stavy a jejich potenciál pro osobní rozvoj.

 

Manažerský výcvik: Neurolinguistické programování (NLP)

Manažerský výcvik s mezinárodně uznávanou certifikací Neuro-linguistického programování, který se jedinečným způsobem zabývá "psychologií úspěchu". Více informací o tomto výcviku naleznete zde.

Termíny:

Základní kurz: podzim 2016, v případě zájmu o dřívější termín nás kontaktujte na e-mail: veronika.konecna@newtoncollege.cz

Nástavbový výcvik Certificate Level: 25. - 26. 2., 3. - 4. 3., 31. 3. - 1. 4. 2016


Manažerský výcvik: X-tream Management

Jedná se o unikátní seberozvojový manažerský výcvik zaměřený na zvládání kompletního jednání nejen v běžných, ale i v nestandardních a limitních situacích, jenž jedinečným způsobem propojuje prvky krizového, projektového a kognitivního managementu.

Termín: podzim 2017Rozvojové kurzy NEWTON Academy:

Aktuální seznam a termíny všech kurzů najdete na našich stránkách v sekci Manažerské výcviky, kurzy, rozšiřující programy.


Zábava

Všechny informace a termíny o pořádaných společenských akcích naleznete na našem Facebooku.

 

 

Ochutnávky studentského života na NC

Zpět Vytisknout stránkuRychlý
dotaz
Co pro vás
chystáme
Novinky na
email