DOD - čtvrtek 23. 6. 2011

Program červnového Dne otevřených dveří, na který všechny zájemce srdečně zveme.

V doprovodu našich studentů si budete moci prohlédnout nové prostory NEWTON College, zúčastnit se interaktivních ukázek výuky a získat odpovědi na všechny otázky, které vás zajímají.

 

Kdy?   čtvrtek 23. června 2011 od 16.00 do 19.45 hodin

Kde?   NEWTON College, Rašínova 103/2, 602 00 Brno  NEWTON College na mapě

  

Program Dne otevřených dveří 

16.00 – 16.30

Představení NEWTON College
Pavel Špaček, student kombinované formy studia na NEWTON College

 

16.35 – 18.05

Workshop - psychologie v oblasti managementu 
PhDr. et PaedDr. Eva Pindešová, Ph.D a Ing. Vratislav Pokorný - workshop

Účastníci workshopu se praktickou formou seznámí s psychologickými metodami využitelnými v oblasti managementu, se kterými studenti NEWTON College pracují během studia. Každý z účastníků bude mít prostor k zapojení vlastních praktických zkušeností. Workshop se zaměří na následující tři oblasti: mysl a myšlení (jak vnímáme, jakým způsobem přemýšlíme a jak se rozhodujeme), změna a zátěž (jak přistupujeme k řešení různých záležitostí, jak přistupujeme ke změnám a jakým způsobem je můžeme akceptovat) a jazyk a sdílení (spolupráce s ostatními a formulace myšlenek v jazyce), se kterými budou účastníci seznámeni. V rámci nich si budou moci vybrat konkrétní téma, které je zajímají. 

 

17.55 – 18.10

Představení zahraničních studijních pobytů na NEWTON College
Jaro Kováč, absolvent NEWTON College

 

18.10 – 18.55

Řízení podniků v krizi
Ing. Jiří Koleňák, Ph.D. - ukázka přednášky z předmětu Krizový management

Dostat podnik do krize je poměrně snadné, stačí manažerské selhání, havárie, živelná pohroma apod. Cesta zpátky už tak rychlá nebývá. Přednáška stručně seznámí posluchače se základními nástroji pro zvládání podnikových krizí ve fázi počáteční, akutní i následné. Bude popsána strategie zvratu (turnaround), krizové řízení nákladů a cash-flow, a poodhaleno tajemství proč jsou krizový manažeři jedněmi z nejlépe placených odborníků.

 

19.00 – 19.45

Úspěšné obchodování na finančních trzích
Pavel Špaček, student KFS NEWTON College - představení série seminářů zabývajících se úspěšným obchodováním na finančních trzích

Přednášející vysvětlí základní pojmy a principy obchodování na burze - tradingu, které jsou v běžném podnikatelském prostředí zbytečně "démonizovany". Představí trading jako vysoce seriózní byznys, který se těší pověsti nejvýdělečnější činnost na světě. Vše bude vysvětlováno s důrazem na praktičnost, nečekejte tedy žádné akademické poučky, ale informace přímo z praxe.

 

Tak neváhejte a přijďte se za námi podívat!

 

Fotogalerie ze Dnů otevřených dveří

Zpět Vytisknout stránkuRychlý
dotaz
Co pro vás
chystáme
Novinky na
email