Možnosti studia na NEWTON College

Jako jediná vysoká škola v České republice poskytujeme víceúrovňové vzdělávání.

Jako jediná vysoká škola v České republice poskytujeme víceúrovňové vzdělávání.

Kromě studia akreditovaných vysokoškolských oborů a programů nabízíme našim studentům i široké veřejnosti možnost osobního a profesního rozvoje prostřednictvím manažerských výcviků, kurzů, rozšiřujících programů a individuální výuky u významných osobností z řad vyučujících např. u viceguvernéra České národní banky prof. Vladimíra Tomšíka.

 

Akreditované studijní obory a programy

 

Bakalářské obory

Pro akademický rok 2017/18 jsme si pro vás připravili novou nabídku 12 velice kvalitních a moderně strukturovaných studijních bakalářských oborů - z nichž 5 je úplně nových. Stačí jen vědět, jakým směrem chcete, aby se ubírala vaše budoucí kariéra. Nově si můžete vybírat z oborů, které jsou rozděleny na obory NEWTON Standard - inovované studijní plány s větším množstvím praktických specializačních předmětů oproti předchozí nabídce, NEWTON Business - jsou určeny jen pro kombinovanou formu studia a v propojení s praxí jdou ještě dále, oproti standardním oborům mají ještě více specializačních i výběrových předmětů a menší studijní skupiny max. 30 studentů. Exkluzivní formu studia naleznete u oborů ze skupiny NEWTON Premium – v těchto oborech čekejte studium pod vedením významné osobnosti z řad renomovaných a velmi uznávaných odborníků v ĆR, vysoce motivovanou výběrovou skupinu max. 24 spolužáků, velké množství specializačních předmětů a celou řadu nadstandardních benefitů a služeb. Po úspěšném absolvování bakalářského oboru získávají studenti titul Bc.

 

 

Manažerský program

Na NEWTON College můžete také zahájit jednoleté studium nejžádanější světové manažerské kvalifikace v podobě manažerského  programu MBA v českém jazyce!

 

 

Bakalářské studijní obory NEWTON Standard:

 

Bakalářské studijní obory NEWTON Business (jen KFS)

 

 

Bakalářské studijní obory NEWTON Premium:

 

 

Manažerský program MBA:

Více informací o programu MBA

 

 


 

 

Manažerské výcviky a kurzy pod záštitou NEWTON Academy


Výcviky, programy s interní certifikací

Kurzy a výcviky s různou orientací i odborností vypisujeme vždy na začátku každého semestru. Ze stálé nabídky velmi doporučujeme např. komplexní, sebezkušenostní a seberozvojový výcvikový program zaměřený na zvládání kompetentního jednání nejen v běžných, ale i v nestandardních nebo dokonce limitních situacích X-tream Management, jenž jedinečným způsobem propojuje prvky krizového, projektového a kognitivního managementu.

 

Aktuální seznam a termíny všech kurzů najdete na našich stránkách v sekci Manažerské výcviky, kurzy, rozšiřující programy.

 

Výcviky, programy s mezinárodní certifikací

Jedná se o ucelené, vícedenní výcviky, které kladou velký důraz na rozvoj osobních a profesních kompetencí. V současné době nabízíme manažerský výcvik Neurolingvistického programování s mezinárodní certifikací, který se jedinečným způsobem zabývá „psychologií úspěchu“ a absolventům výcviku pomůže k dosahování mimořádných výsledků nejen ve svém oboru.

 

 

Individuální výuka s praxí u významné osobnosti z oboru studia

Forma individuálního studijního vedení jednotlivce či malé skupinky vybraných uchazečů významnou osobností z oboru studia. Momentálně Vám nabízíme zažít tuto formu exkluzivní výuky u viceguvernéra ČNB a vedoucího Ústavu ekonomie na NEWTON College prof. Vladimíra Tomšíka.

Více informací zde.

Zpět Vytisknout stránkuRychlý
dotaz
Co pro vás
chystáme
Novinky na
email