Stínování manažerů

Projekt stínování manažerů je unikátní stáž, která spojuje svět akademické sféry a byznysu, ve které studenti NEWTON College několik dní kopírují pracovní den po boku zkušeného top manažera v některé z větších společností.

Rád bys získal praktické zkušenosti, které pak můžeš porovnat s teorií získanou ve škole? Vyzkoušejte si pozice ve špičkové brněnské firmě na kterou by mohli žárlit i zaměstnanci Googlu!

 

V zimním semestru máš možnost se zúčastnit stínování několika pozic ve známe společnosti Kentico a záleží jen na tobě, kterou pozici v této mezinárodní společnosti si vybereš.


Na které pozice stínování se můžeš těšit?

 

Scrum Master
V Kentico je Scrum Master součástí každého vývojového týmu. Jeho úkolem je vést a usměrňovat tým, aby uvnitř všechno klapalo. Pomáhá týmu s plánováním práce, aby se nikdo necítil přetížený. Posouvá jednotlivé členy v oblasti soft-skills. Vede meetingy, drží ruku nad procesy a pokud se objeví nějaký konflikt, s chladnou hlavou ho ukočíruje. Taková role vyžaduje organizační schopnosti, cit pro práci s lidmi a měkké dovednosti
Během stínování se zapojíte do celého týmu Scrum Masterů, takže se poznáte s různými osobnostmi. Inspirujete se, jak vést a rozvíjet zaměstnance a také poznáte, jak funguje Scrum a jak vypadají meetingy.

 

Marketing
Společnost Kentico přišla nedávno na trh s novým produktem Kentico Cloud, který umožňuje vytvářet špičkové webové stránky, chytře pracovat s obsahem a zobrazovat jej na nejrůznějších zařízeních. Ačkoliv Kentico Cloud používají zákazníci po celém světě, je spousta vývojářů, digitálních agentur a firem, kteří o tomto nástroji zatím neví. Marketingový tým pracuje na tom, aby se o společnosti dozvěděli ti správní lidé a dobře chápali, jak jim tento produkt může pomoct. Během stínování zjistíte, jak funguje B2B marketing v mezinárodní firmě v praxi a budete mít možnost aplikovat svoje nápady. Budete mít také možnost se pravidelně potkávat s COO Tondou Moravcem, který se bude věnovat jenom vám. Témata setkání se budou točit okolo tématu Growth Hacking a Social Media.

 

UX Designer
UX designéři jsou v Kentico součástí každého vývojového týmu. Řeší, jak produkt vypadá a zda je jeho používání uživatelsky přívětivé. Samotnému designu předchází vždy výzkum, který pomáhá pochopit, kdo jsou zákazníci společnosti a co typicky řeší. Každé navržené řešení se potom opakovaně testuje, aby si v Kentico byli jistí, že opravdu naplňuje potřeby uživatelů. Během stínování poznáte, jak funguje tým UX designerů v softwarovém vývoji a s jakými výzvami se denně potýkají. Zúčastníte se klíčových meetingů a workshopů a také si vyzkoušíte některé techniky UX designu.

 

Stínování manažerů bude tento semestr nabídnuto třem vybraným studentům ve společnosti Kentico Software, kterým bude umožněno se stínování zúčastnit na základě přijímacího řízení, které proběhne na základě individuální dohody dle požadavků účastníka.

 

Pokud tě některá z pozic zaujala, pošli přihlášku společně s motivačním dopisem a CV do 20. 10. na e-mail:veronika.kolenakova@newtoncollege.cz.

Zpět Vytisknout stránkuRychlý
dotaz
Co pro vás
chystáme
Novinky na
email