Studijní zázemí a intranet

Elektronická komunikace a přístup ke studijním materiálům

Jsme si vědomi toho, že dálkové studium, většinou realizované při zaměstnání, může být pro studenta časově náročné, proto se Vám snažíme vycházet maximálně vstříc a zajistit efektivní komunikaci i pohodlný přístup ke studijním materiálům.

 

Komunikace se studijním oddělením a vyučujícími je u nás rychlá a snadná. Kromě standardních možností kontaktu (telefon, email, skype) můžete využít jednoduchý formulář na Intranetu NEWTON College.

 

Intranet je základním komunikačním prostředkem, kde se student dozví vše potřebné - důležité zprávy a oznámení, individuální rozvrh výuky, informace o vyhlášených zkouškových termínech, udělení zápočtů a výsledky zkoušek (e-index), případné změny rozvrhu apod.

 

Na intranet také vyučující vkládají studijní materiály k jednotlivým přednáškám a seminářům, zadání seminárních úkolů či prací atd.

 

Velká řada studijních podkladů je studentům k dispozici v rámci samotné výuky, u vybraných předmětů materiály rozšiřují skripta vydaná přímo pro potřeby daného studijního plánu v ediční řadě Trivia nakladatelství NEWTON Books

 

Z intranetu je rovněž přístup i do elektronického katalogu naší knihovny.

Zpět Vytisknout stránkuRychlý
dotaz
Co pro vás
chystáme
Novinky na
email