Bakalářské studijní obory

Chcete se dozvědět více informací o našich bakalářských oborech?

Bakalářské studijní obory

Pojďme se spolu podívat na bakalářské obory, které poskytujeme na naší vysoké škole aplikovaného businessu v Brně i v Praze. Pokud se ptáte, co nás odlišuje od ostatních škol a v čem jsme „jiní“, pak věřte, že je to velký důraz na osobnostní rozvoj a propojení studia ekonomie, managementu a psychologie. Předměty z těchto oblastí jsou nedílnou součástí výuky v každém našem oboru, protože nebude úspěšných a moderních manažerů, kteří by tyto znalosti nepotřebovali. A my úspěšné a moderní manažery a manažerky vychováváme. Více o této filozofii NEWTON College hovoří v rozhovoru vedoucí Ústavu humanitních věd PhDr. PaedDr. Eva Ambrozová, Ph.D.

 

Naši studenti si mohou vybrat mezi hned několika atraktivními bakalářskými obory. Stačí jen vědět, jakým směrem chcete, aby se ubírala vaše budoucí kariéra.

 

V denní formě studia nabízí NEWTON College následující bakalářské obory v českém jazyce:

 

Pokud ale hledáte kompletní výuku v anglickém jazyce, pak se určitě podívejte na obor Global Business and Management, protože to je něco, co jsme připravili speciálně pro vás.

 

O čem jsou naše bakalářské obory?

Mezinárodní podnikání

Prakticky žádná úspěšně se rozvíjející firma se dnes neobejde bez fungujícího oddělení zahraničního obchodu. Naše studenty v tomto oboru učíme plavat v moři dravců na mezinárodních trzích. Naše země je navíc pro řadu zahraničních investorů vyhledávaným ostrovem stability. Zajímá vás toto mimořádně dynamické prostředí mezinárodního podnikání?

 

Management lidských zdrojů

Dobrých „ejčáristů“ je dnes jako máku. Je to obor, který se u nás stále vyvíjí, a proto skýtá mnoho příležitostí. U nás se při výchově nových manažerů lidských zdrojů zaměřujeme hlavně na předměty v oblasti psychologie a práce s lidmi. Studium probíhá v menších skupinách za pomoci moderních metod a technologií. Baví vás psychologie, práce s lidmi, komunikace a chcete mít špičkové manažerské schopnosti? Pak je tento obor přímo pro vás!

 

Globální podnikání a management

Každý úspěšný podnikatel musí také umět vést svou firmu tím správným směrem. V tomto oboru vychováváme novou generaci podnikatelů, kteří mají nejen vize a cíle, ale také schopnosti udržet opratě své firmy v neustávajícím konkurenčním závodě o klienty. Chcete v budoucnu úspěšně podnikat a získat již při studiu náskok před konkurencí? My vám s tím pomůžeme právě v tomto oboru.

 

Psychologie pro manažery

Správného manažera nedefinují pouze ekonomické výsledky, ale i to, jak funguje jeho tým. V tomto oboru se soustředíme právě na výchovu takových manažerů, kteří dokáží svůj tým nejen správně vést, ale i motivovat. Pro to jsou důležité nejen manažerské schopnosti, ale také znalosti z oblasti psychologie a komunikace. Staňte se úspěšným manažerem společně s námi!

 

Management cestovního ruchu

Chcete vést vlastní restauraci, hotel nebo penzion? Láká vás práce na vysokých pozicích v mezinárodních řetězcích podnikajících v oblasti cestovního ruchu? Myslíte, že má smysl, aby lidé z naší země odjížděli s pocitem, že o ně bylo dobře postaráno? Pak je tento obor určen přesně pro vás. Připravíme vás pro práci ve světě, kde se dobří manažeři a šikovní podnikatelé nikdy neztratí.

 

Mediální management

Svět médií je fascinující! Přijďte se k nám naučit, jak se vedou a vytváří úspěšné mediální kampaně. Poznejte nástroje a moderní trendy v komunikaci, se kterými se dostanete k cílové skupině, kterou právě potřebujete oslovit. Naučíme vás, jak pracovat s množstvím informací, které nás dnes a denně obklopují a snaží se nás ovlivnit.

 

Marketing a Brand management

Dobrá značka je základ úspěchu. Každá dobrá značka musí vyprávět svůj jedinečný příběh, který budou zákazníci milovat. Pravdou je, že takovou značku by dnes chtěl mít každý, ale jen málokdo nad firemní komunikaci umí přemýšlet v širších souvislostech. My máme odborníky, kteří vám předají to nejlepší, co v nich je. A věřte, že je toho hodně.

 

Global Business and Management (v anglickém jazyce)

V tomto oboru se toho dozvíte stejně, jako v oboru Globální podnikání a management. Jediný rozdíl je v tom, že spolu celou dobu budeme hovořit anglicky.

 

Co se naučíte ve škole, rovnou si vyzkoušíte v praxi

U nás na NEWTON College jsme se rozhodli, že nebudeme naše studenty pouze učit, ale taky jim poskytneme možnost vše si ihned vyzkoušet přímo v praxi. Ostatně, to je taky nejlepší možnost, jak teoretické poznatky vyzkoušet v reálném světě. Pracovní stáže proto probíhají po celou dobu studia na naší škole. Věřte, že nejednomu našemu studentovi to při vstupu na pracovní trh zajistilo slušný náskok před konkurencí. Navíc, společně s vysokoškolským diplomem od nás dostanete i Certifikát o absolvovaných praxích, který se stane pevnou součástí všeho profesního životopisu.

 

Více informací o stážích naleznete zde.

Zpět Vytisknout stránkuRychlý
dotaz
Co pro vás
chystáme
Novinky na
email