Možnosti studia na NEWTON College

Jako jediná vysoká škola v České republice poskytujeme víceúrovňové vzdělávání.

Jako jediná vysoká škola v České republice poskytujeme víceúrovňové vzdělávání.

Kromě studia akreditovaných vysokoškolských oborů a programů nabízíme našim studentům i široké veřejnosti možnost osobního a profesního rozvoje prostřednictvím manažerských výcviků, kurzů, rozšiřujících programů a individuální výuky u významných osobností z řad vyučujících např. u viceguvernéra České národní banky prof. Vladimíra Tomšíka..

 

Akreditované studijní obory a programy

 

Bakalářské obory

V základní nabídce poskytujeme v Praze i v Brně 8 velmi kvalitních a moderně strukturovaných bakalářských oborů. Po úspěšném absolvování bakalářského oboru získávají studenti titul Bc. V případě rozšíření si studia na 4 roky můžete u naší partnerské prestižní švýcarské vysoké školy University of Business & International Studies v Ženeve získat i Double degree: Bc. + celosvětově uznávaný titul BBA.

 

Magisterské obory

Ve spolupráci s jednou z největších manažerských vysokých škol v Evropě - Warsaw Management University nabízíme atraktivní magisterské obory: Mezinárodní management a Management lidských zdrojů. Po úspěšném absolvování získávají studenti titul Mgr.

 

Manažerský program

Na NEWTON College můžete také zahájit jednoleté studium nejžádanější světové manažerské kvalifikace v podobě manažerského  programu MBA v českém jazyce!

 

Bakalářské studijní obory:

 

 

Magisterský studijní obor:

  • Psychologie

 

 

Navazující magisterské obory:

 

 

Manažerský program MBA:

Více informací o programu MBA

 


 

Nedílnou součástí bakalářských studijních oborů i magisterského programu je praxe

Spolu s vysokoškolským diplomem obdržíte Certifikát o absolvovaných praxích, který se stane součástí vašeho profesního životopisu a dá vám velkou výhodu při vstupu na pracovní trh.

 

 

Manažerské výcviky a kurzy pod záštitou NEWTON Academy


Výcviky, programy s interní certifikací

Kurzy a výcviky s různou orientací i odborností vypisujeme vždy na začátku každého semestru. Ze stálé nabídky velmi doporučujeme např. komplexní, sebezkušenostní a seberozvojový výcvikový program zaměřený na zvládání kompetentního jednání nejen v běžných, ale i v nestandardních nebo dokonce limitních situacích X-tream Management, jenž jedinečným způsobem propojuje prvky krizového, projektového a kognitivního managementu.

 

Aktuální seznam a termíny všech kurzů najdete na našich stránkách v sekci Manažerské výcviky, kurzy, rozšiřující programy.

 

Výcviky, programy s mezinárodní certifikací

Jedná se o ucelené, vícedenní výcviky, které kladou velký důraz na rozvoj osobních a profesních kompetencí. V současné době nabízíme manažerský výcvik Neurolingvistického programování s mezinárodní certifikací, který se jedinečným způsobem zabývá „psychologií úspěchu“ a absolventům výcviku pomůže k dosahování mimořádných výsledků nejen ve svém oboru.

 

 

Individuální výuka s praxí u významné osobnosti z oboru studia

Forma individuálního studijního vedení jednotlivce či malé skupinky vybraných uchazečů významnou osobností z oboru studia. Momentálně Vám nabízíme zažít tuto formu exkluzivní výuky u viceguvernéra ČNB a vedoucího Ústavu ekonomie na NEWTON College prof. Vladimíra Tomšíka.

Více informací zde.Zpět Vytisknout stránkuRychlý
dotaz
Co pro vás
chystáme
Novinky na
email