Proč studovat na NC?

Chcete mít náskok při hledání zaměstnání?

NEWTON College je soukromá vysoká škola se zaměřením na moderní výuku managementu, psychologie a ekonomie inspirovaná úspěšnými modely ze zahraničí, která se snaží být vždy o krok napřed a poskytnout svým studentům velký náskok před jejich vrstevníky. Od roku 2012 jsme se již 4x stali nejlépe hodnocenou soukromou vysokou školou v ČR, v roce 2015 jsme se umístili na 2. místě. V letošním roce jsme se stali absolutním vítězem mezi všemi vysokými školami v ČR.

 

V naší nabídce naleznete 12 velice kvalitních a moderně strukturovaných studijních bakalářských oborů. Stačí jen vědět, jakým směrem chcete, aby se ubírala vaše budoucí kariéra. Nově si můžete vybírat z oborů, které jsou rozděleny na obory NEWTON Standard, NEWTON Business a NEWTON Premium – v těchto oborech naleznete nadstandardní služby, vysoce motivovanou výběrovou skupinu max. 24 spolužáků, velké množství specializačních předmětů a osobní vedení jedním z uznávaných odborníků na danou problematiku v ČR. Po úspěšném absolvování bakalářského oboru získávají studenti titul Bc.

 

V nabídce máme také dva magisterské programy, které poskytujeme ve spolupráci s jednou z největších manažerských VŠ v Evropě - Warsaw Management University. Po úspěšném absolvování získávají studenti titul Mgr.

 

Na NEWTON College můžete studovat také nejprestižnější a nejžádanější světovou manažerskou kvalifikaci v podobě manažerského programu MBA v českém jazyce!

 

NEWTON College očima studentů a absolventů.

Abychom Vám co nejvíce přiblížili hlavní přednosti naší vysoké školy managementu a psychologie, oslovili jsme naše studenty a absolventy, aby nám napsali, co si na svojí alma mater nejvíce cení. Z nejčastějších odpovědí jsme pro Vás seskládali žebříček 12 nejfrekventovanějších benefitů.

1. NEWTON College je velmi inspirujícím prostředím. Inspirace vychází již od samotných aktivních studentů, vyučujících i vedení. Škola inspiruje a motivuje k touze dosáhnut svých cílů, k hledání různých pohledů a netradičních přístupů k vyřešení problémů, k rozvoji kreativity či kritického myšlení.

2. Osobní přístup. NEWTON College není masovou školou, proto zde nebudete pouhým číslem v seznamu. Ke studentovi je vždy přistupováno individuálně, a to od vyučujících, přes nabídku praxí, až po služby studijního oddělení. V celé škole vládne velmi přátelská atmosféra.

3. Vyučujícími jsou špičkoví odborníci z praxe. Přednášejí zde např. viceguvernér České národní banky prof. Vladimír Tomšík, jeden z nejlepších českých koučů Ing. Milan Bobek, MSc., Karel !Mindless" Novotný, Marian Jelínek, Jan Řezáč a mnoho dalších osobností. Pravidelnými hosty jsou i významné osobnosti české společnosti a businessu – např. Karel Schwarzenberg, Stanislav Bernard, Radim Jančura, Tomáš Sedláček, Michael Rostock–Poplar, Dan Ťok, prof. Petr Fiala, Václav Marhoul a mnozí další.

4. Studium je úzce propojeno s praxí, proto na NEWTON College nečekejte “bezduché biflování" faktů a definic bez pochopení podstaty věci. Všechny znalosti a dovednosti jsou ihned aplikovatelné do běžného i profesního života.

5. Jako jediná VŠ poskytuje víceúrovňové vzdělávání – studium akreditovaných oborů, manažerské výcviky, individuální výuku u významných osobností z řad vyučujících.

 

6. Nabízí moderní a žádané obory aplikovaného businessu. U všech oborů naleznete stejný základ: studium ekonomie, managementu a psychologie. Tato kombinace je na NEWTON College považována za ideální mix pro každého moderního manažera.


7. Kromě titulu si můžete odnést i velmi cenné certifikáty. Během studia můžete absolvovat pracovní stáže, které jsou součástí všech bakalářských studijních oborů a získat tak Certifikát o absolvovaných praxích. Na všech stupních studia se můžete zúčastnit vysoce profesionálních manažerských výcviků a obohatit své CV Certifikáty o absolvování manažerských výcviků, které Vám poskytnou velkou výhodu při vstupu na pracovní trh.

8. Prospěchová stipendia. O kvalitě školy nejlépe vypovídají její absolventi, proto se NEWTON College snaží studenty maximálně motivovat vysokými stipendii. V případě výborných studijních výsledků můžete získat prospěchová stipendia až do výše 30.000 Kč za akademický rok.

9. Možnost ovlivňovat chod školy. NEWTON College úzce spolupracuje se svými studenty, kteří mají možnost aktivně se podílet a ovlivňovat směřování a chod vlastní školy, a být tak součástí všech změn.

10. Kontakty. Během studia můžete získat mnoho cenných kontaktů z řad podobně smýšlejících spolužáků, vyučujících či významných osobností českého businessu.

11. Prestižní adresa. Výuka probíhá v krásných prostorách budov v historických centrech českých metropolí. V Brně na Náměstí Svobody, v Praze na Václavském náměstí.

 

12. Nadstandardní hodinová dotace cizích jazyků u bakalářských oborů. Zvládat cizí jazyky je v dnešní době nutností, proto je na NEWTON College na bakalářském stupni standardem velká jazyková dotace oproti jiným školám.  Všichni absolventi jsou připraveni ke složení světově nejuznávanější kvalifikace Cambridge English. Obor Global Business and Management je navíc kompletně v anglickém jazyce, tedy pokud již nyní víte, že budete chtít uplatňat své nabyté vědomosti a dovednosti nejen v domácím prostředí, ale i v zahraničí, je anglický obor Global Business and Management stvořen právě pro Vás.

 

Mohlo by Vás také zajímat:

Úspěchy NEWTON College

Pracovní stáže

Studium v zahraničí

Úspěšní absolventi

Osobnosti na NEWTON College


Zpět Vytisknout stránkuRychlý
dotaz
Co pro vás
chystáme
Novinky na
email