Stínování manažerů

Projekt stínování manažerů je unikátní stáž, která spojuje svět akademické sféry a byznysu, ve které studenti NEWTON College několik dní kopírují pracovní den po boku zkušeného top manažera v některé z větších společností.

Vybraní studenti mají možnost pozorovat špičkové manažery na každém kroku a absolvovat s ním vše, co k běžnému životu vrcholového manažera patří. Při stínování dostává student daleko více pozornosti než při běžné praxi. Má možnost nahlédnout do fungování významných společností, účastní se jednání, je informován a dění v podniku stejně jako manažer, provádí analýzy a úvahy se stejným zadáním, rozhoduje (nanečisto). Student dostane možnost porozumět manažerskému řízení, uvažování i rozhodování.

 

  • Vyzkoušejte si, jaké je to být manažerem a přihlaste se do programu Stínování manažerů
  • Zjistěte, co obnáší život a práce manažera
  • Získejte praktické zkušenosti pro porovnání teoretických znalostí
  • Zažijte mentoring od skutečných leaderů v renomovaných firmách
  • Obohaťte svoje CV a získejte nové reference

 

Stáže budou probíhat po dobu 3 pracovních dnů, během kterých budou moci studenti pracovat po boku top manažerů předních českých firem (DRFG, Partners a PROUD&PARTNERS INVESTMENTS a.s.)

 

Stínování manažerů bude tento semestr nabídnuto třem vybraným studentům, kterým bude umožněno se kurzu zúčastnit na základě přijímacího řízení, která proběhnou v těchto termínech:

 

  • Ing. Michal Oppl

15. 3. 2017

 

  • Mgr. Martin Hrdý

27. 3. 2017

 

  • Břetislav Hrabě

4. 4. 2017

 

Termíny přijímacího řízení i samotného stínování manažerů lze upravit individuálně dle požadavků účastníka.

 

Pokud chcete na vlastní kůži poznat běžný pracovní den manažera, přihlaste se do programu Stínování manažerů. Přihlášky společně s motivačním dopisem zasílejte na projektovou manažerku Mgr. Veroniku Koleňákovou; T: +420 542 513 416, veronika.kolenakova@newtoncollege.cz .

 

 

Na které manažery se můžete těšit?

Ing. Michal Oppl

Stínování manažera proběhne 22. 3., 28. 3., 5. 4. 2017

 

Podnikání ve financích se věnuje více než 15 let, z toho se posledních 12 let věnuje manažerské práci (recruiting, vedení lidí, motivace, kontroling, vzdělávání a výchova leaderů atd.). Od roku 2007 je spoluzakladatelem finanční společnosti Partners Financial Services, a. s., kde působí jako Partner společnosti, což je nejvyšší možná pozice kariérového plánu. V současné době má ve svém týmu po celé ČR více než 350 spolupracovníků. Praktické zkušenosti z finančního poradenství již více jak 9 let předává také studentům na Vysokých školách v předmětech Finanční trhy, Veřejné finance, Pojišťovnictví, Bankovnictví, ale také ve speciální předmětu Osobní a rodinné finance. Kromě veřejných škol spolupracuje již dva roky také s NEWTON College, kde kromě výuky spustil také vzdělávací projekt Kariérního poradenství.

 

 

 

Břetislav Hrabě

Stínování manažera proběhne 10. - 12. 4. 2017

 

 

 

Aktuálně jako ředitel DRFG Finance a člen představenstva DRFG organizuje především finanční Distribuci investičních produktů DRFG. Tato práce představuje vedení týmu Efekta Cunsulting a. s., obchodníka s cennými papíry, a to jak jeho backoffice tak hlavně front office. V minulosti Pracoval jako firemní bankéř v GE Money Bank, a dnes již v neexistující eBance. Později působil na manažerské, respektive ředitelské pozici ve firmách AWD Česká republika (nyní Swiss Life Select), Broker Consulting a FinFin.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mgr. Martin Hrdý

Stínování manažera proběhne 9. - 11. 5. 2017 nebo 17. - 19. 5. 2017

 

 

Martin Hrdý je předsedou představenstva finanční skupiny PROUD&PARTNERS INVESTMENTS a.s. - tento fond opečovává bez mála 100.000.000,- ve stabilizovaných aktivech a další prostředky v těch ještě nestabilizovaných. PROUD&PARTNERS INVESTMENTS a.s. vyhledává příležitosti především ve startupech a krizovém managementu napříč spektrem všech průmyslových a obchodních odvětví. Vystudoval ekonomii a později multimediální komunikaci. Jeho koníčky jsou crossfit, běh a bojové sporty. Jeho heslem je: „Nikoho se nebát a na nic si nehrát.“

Zpět Vytisknout stránkuRychlý
dotaz
Co pro vás
chystáme
Novinky na
email